Akné: Jak zahnat strašáka, kterého se bojí nejen puberťáci

Akné: Jak zahnat strašáka, kterého se bojí nejen puberťáci - Via Elite

V pubertě trápily pupínky, vřídky a boláky každého z nás. Někteří museli červený flíček v obličeji maskovat jen někdy, jiní jimi měli pravidelně posetý celý obličej. A samozřejmě se za to styděli a snažili se akné zbavit vším možným, co našli v drogerii. Když puberta odešla, odešly i pupínky. Jenže řada lidí má problémy s pletí i v dospělosti. I na to ale existuje řešení.

Je to nemoc

Akné zhoršují hormonální výkyvy spojené s pubertou a menstruačním cyklem. Jde o chronické onemocnění kůže – zánět vývodu mazové žlázy v obličeji, na zádech a v dekoltu. Nestačí proto jen důkladná péče o pokožku. Je nutné vyléčit zánět, zapracovat na imunitě a obnovit harmonii celého těla. Naštěstí k tomu nejsou nutné léky. Zvládnete to změnou životního stylu spolu s užíváním produktů LR.

Vyřešte svůj vnitřní problém

Základem cesty ven je zdravá životospráva. Dostatek tekutin, vyvážená strava a otužování pokožky. Důležité je dostat organismus do rovnováhy. To je celkem těžké, ale máme celou řadu produktů, které vám s tím pomohou:

  • Pro Balance – Doplní tělu chybějící minerály a stopové prvky, které pomáhají udržet vnitřní rovnováhu a tělo tak přirozeně vybalancuje.
  • Cistus Incanus čaj – Očistí vaše tělo a podpoří imunitu, kterou potřebujete pro boj s každou nemocí a tedy i akné.
  • Pro 12  kapsle – Obsahují miliardu přátelských probiotických bakterií. Pomohou s úpravou trávení a posílí imunitu. Až 70 % imunitního systému totiž najdeme právě ve střevech.
  • Aloe vera drinking gel Sivera – Zázračná rostlina bojuje zevnitř proti zánětu a podporuje imunitu. A varianta gelu Sivera pomáhá pleti nejlépe.
  • Colostrum kapsle – V případě silného a vytrvalého zánětu doporučuji dočasně nasadit i Colostrum, které funguje jako přírodní antibiotikum.

Pak zapracujte na pleti

Léčba samozřejmě nebude kompletní bez kvalitního ošetření pokožky. Věnujte velkou pozornost mytí a dbejte na důkladnou hydrataci kůže. Vysušená pleť totiž dělá přesně to, co nechceme –  promašťuje se. Co je k tomu ideální?

  • Microsilver Plus mycí gel – Naprostý základ, který obsahuje mikročástečky stříbra s antibakteriálním účinkem, je mycí gel. Naneste ho na mokrý obličej. Vytvoří se účinná pěna, kterou pak spláchnete.
  • Zeitgard kartáček na pleť – Přístroj, který perfektně vyčistí všechny nečistoty a zbytky make-upu. Odstraní i starou zhrohovatělou kůži. Prokrví pokožku, která se pak snáze hydratuje.
  • Aloe vera hydratační krémový gel – Postará se o dokonale hydratovanou pokožku. Je lehký, revitalizuje pleť a chrání ji před volnými radikály.

 

Bojujete s akné už roky a nejste si s léčbou jistí? Ozvěte se mi. Podělím se s vámi o zkušenosti svých klientů, kteří už podobný problém vyřešili.