Biorezonance pomocí přístroje KME-ERI

Biorezonance pomocí přístroje KME-ERI - Via Elite

Nechte si provést hloubkovou analýzu vašeho těla

Mou prací už není jen prodej potravinových doplňků. V mém životě se hodně změnilo. Dneska vám dokážu komplexně pomoci na vaší cestě k lepšímu zdraví díky biorezonanci, se kterou pracuji. Vinu (a dnes už vím, že to bylo jakési „ponaučení“) na tom nese moje tělo, které před pár lety začalo vypovídat službu a rozjelo se mi autoimunitní onemocnění. Přečtěte si můj příběh.

Co tedy můžete nově využít?

Chcete vědět více o svém těle? Co vás oslabuje? Co vašemu tělu chybí? Nebo co je příčinou vašich dlouhodobých zdravotních potíží?

Pokud se rozhodnete vykročit směrem k lepšímu zdraví, využijte možnosti biorezonance pomocí unikátního přístroje KME-ERI. Sama ho znám dlouho a mně osobně pomohl na cestě k léčbě autoimunitního onemocnění. Nyní s ním pracuji a pomáhám svým klientům.

Co je KME-ERI a jak funguje?

KME-ERI je certifikovaný biorezonanční přístroj se švýcarským patentem. Speciální sonda, kterou 30 sekund držíte v ruce, neinvazivně nasnímá elektromagnetické pole, které se přirozeně vyskytuje v buňkách vašeho těla.

Údaje pak přenese do počítače, kde pomocí softwaru provede komplexní analýzu vašeho zdravotního stavu. Poté dochází ke kompenzaci, kdy přístroj pomůže harmonizovat buňky a nastartovat samoléčebné procesy ve vašem těle.

🔆 KME-ERI je zcela bezpečný a nemůže ublížit. Nejsou známé žádné kontraindikace.

Hledáme souvislosti

KME-ERI odhalí podrobné informace a spojitosti o vašem těle.

🍀 Objeví akutní i chronické obtíže, které vás trápí nebo brzy mohou nastat.
🍀 Najde oslabené orgánové systémy a v nich konkrétní orgány či jejich části.
🍀 Zobrazí deficity vitamínů a minerálů.
🍀 Zjistí příčiny vašich zdravotních potíží, o kterých možná ani nevíte.
🍀 Doporučí vám potraviny, které podporují váš metabolismus, a ukáže potraviny, které ho naopak zpomalují.
🍀 Skvělý je také na psychosomatiku. Zobrazí vaše způsoby myšlení a chování, které vás oslabují.

Biorezonance pomocí přístroje KME-ERI - Via Elite

Kompenzujeme

Poté, co si veškeré zjištěné informace projdeme a pobavíme se o nich, dochází k tzv. kompenzaci, kdy přístroj pomůže harmonizovat buňky a nastartovat samoléčebné procesy ve vašem těle. Kompenzace trvá zhruba 30 minut.

Během jednoho sezení dokáže KME-ERI napravit buňky až o 15 %. Mnoho klientů tak pozoruje změny hned po prvním sezení!

Doporučím vám

Na základě toho, co KME-ERI odhalí, si popovídáme o tom, jak dosáhnout lepšího zdraví. Nasměruji vás na odborníka či službu, kterou využít. Doporučím vám doplňky stravy, které vaše zdraví podpoří. Ukážu vám, jak se správně vyživovat – opět v návaznosti na výsledcích analýzy. Poradím vám, co dělat a nedělat, jak o sebe pečovat a co bude následovat.

Pro každého je nejlepší něco jiného. Veškerá doporučení jsou proto individuální, 100% určená pro vás. Obecné rady nenabízím.

První sezení

První sezení proběhne v prostředí, které je vám příjemné. Vyberte si sami, kde to bude. Klienti často volí svůj domov či kancelář, ale můžeme se potkat klidně ve vaší oblíbené kavárně. K dispozici je také má kancelář v Brně. Mělo by to být zkrátka místo, kde se cítíte dobře a nikdo a nic vás neruší.

Zde si popovídáme o vašem zdravotním problému, vašich zkušenostech, volbách, cílech a možnostech. Jsem tady pro vás a naslouchám.

Na sezení budete potřebovat zhruba 90 minut času. Cena první konzultace je 1 970 Kč. Následně dostanete brožuru a e-mail s přesnými instrukcemi a doporučeními.

KME-ERI je ideální pro každého, kdo:

✅ trpí nějakou obtíží a chce ji pomoci řešit,
✅ se necítí ve své kůži, ale neví proč,
✅ touží o svém těle zjistit podrobné informace,
✅ si přeje žít zdravým životním stylem.

🔆 KME-ERI je vhodné a bezpečné i pro děti.

Změnit kompletně svůj životní styl můžete i bez toho, aniž byste se museli omezovat v každodenních činnostech a být ve stresu z toho, že to nezvládnete, že je to moc změn. Zvládnete to i za běžného života. Provedu vás krok po kroku.

Chcete také zjistit, co KME-ERI odhalí o vašem zdraví?
Nebo jen hledáte rady ohledně zdravého životního stylu?

Objednejte se na první sezení

  1. Vyplňte objednávkový formulář.
  2. Zavolám vám a domluvíme termín.
  3. Uvidíme se na prvním sezení.
Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Souhlas se zpracováním osobních údajů