Můj příběh

Můj příběh - Via Elite

Jmenuji se Pavla Sazamová a jsem poradkyně pro zdraví a krásu. Vždy jsem měla chuť něco tvořit, životní energie mě hnala dopředu. Při mnoha aktivitách jsem narazila na multilevel s výživovými doplňky. Stejně jako mnozí přede mnou jsem tu však nedosáhla toho, co bych si přála. Byla to ale skvělá škola, mé zdraví se zlepšilo a dostalo se do popředí mého zájmu.

I proto jsem kývla na nabídku provozovat wellness. Konečně jsem našla svoji vášeň, která navíc přinášela ovoce – firma rostla, její jméno sílilo a já jsem se stala společníkem.

Až později jsem sundala růžové brýle. Nemohla jsem o chodu firmy přímo rozhodovat, ale platit závazky bylo nutné. Komplikací přibývalo, volného
času ubývalo a ozvalo se i mé zdraví. Věděla jsem, že musím udělat změnu. A pokud je člověk otevřen novým příležitostem, přijdou brzy.

Spolužák z vysoké školy mě přivedl k LR. Zpočátku jsem odolávala, nechtěla jsem se stát součástí dalšího multilevelu. Nedal se a nechal mě pocítit rozdíl mezi námi. On, úspěšný, s koníčky, přáteli a prací, která ho baví. Já, unavená, zadlužená, s prací, která mi bere radost. A tehdy mi to došlo – chtěla jsem si užívat život stejně jako on.

Navštívila jsem několik seminářů LR a dostala se do jiného světa. Všichni byli pozitivní, dobře naladění, nadšení z toho, co dělají. Chtěli mi pomoci a věnovat se mi. Současně vnímali zdraví stejně jako já. Najednou mi věci dávaly smysl. Pustila jsem se do práce a rychle jsem pocítila, jaké to je být úspěšná. Wellness jsem prodala a dala LR prioritu.

Dnes bych se vším, co vím, udělala tento krok dříve. Ale i přes složité začátky teď můžu pracovat na tom, co mě baví a dává smysl, dobře zajistit rodinu a současně si každý den užívat tak, jako by to byl malý pátek.

Vždy jsem chtěla patřit mezi elitu, proto jsem se ve svém životě i zdraví vydala cestou výjimečnosti. Jdu svou Via Elite.