Aloe Vera Freedom: Podpora pro klouby

Aloe Vera Freedom: Podpora pro klouby - Via Elite

Omezený pohyb, operace se zdlouhavou rekonvalescencí, odkázání na pomoc druhých. To bohužel není scifi, ale skutečný život. Špatné klouby, které za to všechno můžou, nepřichází jen ve stáří, objevují se už i u mladých lidí. Víte, jak tyto problémy zmírnit?

Někdo se s bolavými klouby potýká kvůli genům, jiný pro způsob života, když klouby příliš přetěžuje sportem, stresem nebo nadváhou při nedostatku pohybu. Ať už nás zdravotně trápí cokoliv, nebo si zatím jen uvědomujeme rizika, existuje skvělý pomocník – Aloe Vera drinking gel Freedom.

Obrací se na něj stále více lidí. Díky tomu je dokonce nejprodávanějším produktem LR. Ukážu vám, jak Freedom pomáhá našemu tělu a proč byste ho do svého života měli zařadit také.

Enzymoterapie

Enzymy se vyskytují v našem těle přirozeně. Jsou nutné pro všechny tělesné procesy. Dnes se dodávají do těla i uměle a fungují jako přírodní lék na obrovské množství problémů. Aloe vera obsahuje velkou řadu prospěšných enzymů, které působí hlavně protizánětlivě, ale také například podporují trávení. Vhodné jsou i po zraněních a operacích.

Účinky aloe vera

Aloe má nepřeberné množství blahodárných účinků na tělo. Pomáhá zvyšovat imunitu, napomáhá při špatném zažívání, je to antioxidant, tělo detoxikuje, odkyseluje i regeneruje. Je ale nutné pohlídat si kvalitní zdroj.

Všechny tyto účinky mají pouze produkty obsahující co nejvyšší množství gelu té správné odrůdy aloe vera, která se sklízí a zpracovává vhodným způsobem. Aloe Vera Freedom obsahuje 88 % rostliny té nejvyšší kvality.

Kloubní výživa

Doplněk stravy obsahuje kromě aloe ještě tři složky:

  • hydrolizovaný kolagen, který se díky rozštěpení na menší molekuly skvěle vstřebává (k tomu je nezbytný ještě vitamín C, který v Aloe Vera Freedom také najdeme)
  • chondroitin sulfát, který chrupavku hydratuje
  • glukosaminsulfát snižující vzájemné tření chrupavek a oddalující degeneraci

 

Pro všechny

Aloe Vera Freedom mohou užívat i děti. Předcházet bolavým kloubům se totiž vyplatí co nejdříve, zvlášť u rizikových skupin lidí, kteří se věnují sportu, dlouho sedí u počítače nebo v autě, rychle rostou nebo mají dědičné předpoklady.

Tip: Věděli jste, že AV Freedom můžete dát dokonce i svému psímu mazlíčkovi? Hlavně velká plemena, která rychle rostou, mívají s klouby velké problémy a gel jim může pomoct.

Ozvěte se mi a já vám poradím, jak produkt správně dávkovat. Běžné dávkování ale odhadnete jednoduše – kolik kilogramů vážíte, tolik mililitrů aloe si denně dáte. Jedna láhev obsahuje litr tekutiny. V nabídce máme ale i kapsle, které jsou praktické na cesty a ideální pro lidi, kteří preferují aloe v pevném skupenství. Pokud však hledíte na účinnost, tekuté aloe je lepší.