Aloe Vera Magic Bubble Mask: Kouzlo pro dokonale čistou pleť

Aloe Vera Magic Bubble Mask: Kouzlo pro dokonale čistou pleť - Via Elite

Už jste slyšeli o detoxikaci pleti? A víte, že to může být velká zábava? S naší novinkou Aloe Vera Magic Bubble Mask rozhodně ano. A výsledkem je nádherně čistá a hydratovaná pleť. Zkrátka takové malé kouzlo. Bublinkové. Tajemství tkví v zázračné rostlině jménem moringa, výtažku z aloe vera a troše kyslíku.

Jak na to?

Bublinková maska se aplikuje podobně, jak jste u pleťových masek zvyklí. Naneste gel na pokožku a počkejte, než se vytvoří hustá pěna. Bublinky okamžitě působí na všechny nečistoty a rychle je odstraní. Vy můžete mezitím relaxovat. Jemné, příjemné šumění a praskání vám dává znát, že maska působí důkladně a do hloubky. Dokonce máte pocit, jako by vám po obličeji běhali mravenci 🙂 Aloe Vera Magic Bubble Mask pomáhá ke krásné a dokonale čisté pleti všem ženám i mužům.

V čem je kouzlo masky?

Maska obsahuje tři složky:

Moringa

Tato rostlina má silné detoxikační účinky. Odstraňuje odumřelé kožní buňky, hluboké nečistoty i prach a smog, který za celý den ulpěl na pokožce. Navíc dokáže zabránit dalšímu usazování mikročástic.

Extrakt získáváme z exotického stromu moringa olejodárná, který roste v tropických a subtropických oblastech. V Indii ho už tisíce let využívají v přírodní a velmi uznávané ajurvédské medicíně. Neexistuje snad rostina, která by obsahovala tolik minerálů, vitamínů a živin jako právě moringa.

Aloe vera

Další blahodárnou rostlinou v tomto produktu je naše nejoblíbenější a všestranné aloe vera. Perfektně hydratuje pleť a ještě napomáhá při její regeneraci. Maska obsahuje hned 30 % aloe.

Bublinky

Hustá pěna vytváří malé bublinky kyslíku, které působí jako zesilovače. Zvyšují detoxikační i zvlhčující efekt.

Protřepat, pumpovat a čekat

Před prvním použitím je důležité lahvičku několikrát protřepat. Pak naneste tři dávky z pumpičky přímo na pleť a počkejte, až se vytvoří aktivní pěna. Oproti jiným pleťovým maskám působí Magic Bubble Mask kratší dobu. Úplně stačí 5-10 minut. Nakonec masku smyjte vlažnou vodou. Je velmi příjemná, nikdy neucítíte pnutí nebo dokonce pálení či zarudlou pleť.

TIP: Zkombinujte masku se svými ostatními LR produkty pro péči o pleť. Pokožku nejdříve vyčistěte oscilačním kartáčkem z řady Zeitgard. Pokud ho zatím nemáte, doporučuji pleťové mléko nebo tonikum. Potom aplikujte Aloe Vera Magic Bubble Mask. A nakonec naneste svůj běžný denní krém. Pleťovou masku je dobré používat jednou až dvakrát týdně.