Beauty Diamonds anti-age olej: Poperte se s vráskami i dalšími nepřáteli zralé pleti

Beauty Diamonds anti-age olej: Poperte se s vráskami i dalšími nepřáteli zralé pleti - Via Elite

Už se to zase blíží. Zima, chladné počasí, vítr a vytopené místnosti se suchým vzduchem. Každoroční trápení pro naši pleť. Naše svěží a hebká pokožka se najednou promění ve vysušenou, drsnou kůži. Je slabá, šupinatá a nevýrazná. A co je asi nejhorší – rychle ztrácí vlhkost a kvůli tomu se viditelně prohlubují vrásky. Co s tím? Zkuste ke svému krému přidat výborný pleťový olejíček, který můžu jenom doporučit.

Pleťový olej Beauty Diamonds Anti-age od LR obsahuje hned šest olejů přírodního původu a omlazující vitamíny A, E a F. Tahle kombinace výživy pomůže pleti získat nazpět rozjasněný a hladký vzhled, takže okamžitě vypadá mladší, a k tomu ji ještě regeneruje.

Na obličej místo do pánve

Říkáte si: „Olej ne, budu vypadat mastně!“. Také jsem z toho měla obavy. Po prvním vyzkoušení jsem ale hned zjistila, že byly zbytečné. Při péči používáte pouze pár kapek, které udělají zázraky, aniž by po nich zbyly stopy mastnoty. A to je na olejíčku Beauty Diamonds opravdu jedinečné.

Jak tedy olej používat?

Máme hned tři možnosti, jak omlazující olej přidat ke své každodenní péči:

  • jako anti-age olej – ráno nebo večer si vyčistěte obličej, jak jste zvyklí. Pak na pleť naneste 3 až 5 kapek oleje. Nakonec aplikujte krém, který běžně používáte. Pro pleť 40+ doporučuji řadu Zeitgard Beauty Diamonds.
  • jako anti-age olejovou výživu – přimíchejte pár kapek oleje do svého běžného krému. Je jen na vás, jestli zvolíte denní, anebo noční krém. Emulzi zvládnete smíchat jednoduše ve vlastní dlani. Pak ji už jen naneste na vyčištěnou pleť.
  • jako anti-age olejovou masku – nejintenzivnější péči zařídíte své pokožce tím, že rozetřete na pokožku asi 10 kapek oleje a necháte ho zhruba 10 minut působit. Pokud na kůži kousek olejíčku zbyde, můžete ho setřít nebo vmasírovat.

 

ZAJÍMAVOST: Olejíček se poprvé objevil v nabídce LR minulou zimu, ovšem jako limitovaná série. Jenže byl natolik oblíbený, že jsem musela pro své klientky i sebe nakoupit zásoby. Proto mě velice těší, že letos s ním nemusíme šetřit a až dojde, v klidu si objednáme další 🙂

Pořád váháte? Tak neváhejte, opravdu stojí za to. LR udělalo dokonce průzkum mezi ženami, které olejíček vyzkoušely. A 95 % z nich by ho doporučilo své kamarádce.

Jestli chcete znát i moje zkušenosti anebo si ho rovnou objednat, ozvěte se mi.