Beauty Elixir 5in1: Pět tváří krásy v jedné dávce

Beauty Elixir 5in1: Pět tváří krásy v jedné dávce - Via Elite

Práce, rodina, domácnost… je těžké si v kolotoči povinností najít chvilku sama pro sebe. Jak krásné by přitom bylo mít třeba jen dvě hodiny na to, abychom si mohli zajít ke kadeřnici, na manikúru nebo si jít zacvičit. Obvykle ale zvítězí jiná priorita, jako je práce nebo hladové děti. Přesto jsou nároky na ženskou krásu čím dál vyšší. Žena musí být mladistvá, svěží, energická a sexy – skvěle naladěná na večírku, v práci i doma. A chce se tak i sama v každé situaci cítit. Jak to všechno zvládnout? Kolika produktům své tělo svěřit? Mám pro vás skvělou zprávu! Od teď vám stačí jediný – elixír krásy konečně existuje!

Pro přirozenou krásu je totiž nejdůležitější jedno – výživa. Pomáhá odolávat škodlivinám, projevům stárnutí i únavy. Revoluční produkt Beauty Elixir 5in1 dodá v jediné denní dávce potřebné látky pro 5 podob vaší krásy.

TIP: Balení obsahuje 30 ampulek. Elixír se užívá denně (1 ampulka na den). Nemusíte ho speciálně skladovat ani brát v konkrétní dobu. Beauty Elixir je úžasný i „to-go” – vezměte si ho kdykoliv a kdekoliv.

Jak to, že Beauty Elixir 5in1 tak skvěle pomáhá? Obsahuje totiž dvojitý komplex:

  • Active – Bojuje proti projevům stárnutí a pomháhá aktivovat procesy podporující vaši krásu. Do války vysílá řadu vitamínů, kolagen, měď, zinek a kyselinu hyaluronovou.
  • Preventive – Pomáhá chránit před vnějšími vlivy a projevy stárnutí. Jako štít používá aloe vera, výtažek z červených pomerančů, borůvek, zeleného čaje a rozchodnice růžové.

 

A jak už název napovídá, elixír krásy vám splní hned 5 krásných přání:

1. Mladistvý vzhled

Kdo by se nechtěl zbavit vrásek! Efektivní kolagenní peptidy pomáhají zajistit o 15 % pružnější pokožku. V jedné dávce najdete dokonce až 2,5 gramů kolagenu. Vitamín C, díky kterému se kolagen vstřebá, redukuje vrásky, přírodní výtažky z aloe vera zase chrání před příčinami stárnutí pleti.

Chcete péči podpořit i zvenčí? Pořiďte si pleťovou žehličku Zeitgard Anti-age, která vrásky z vašeho obličeje doslova vyžehlí.

2. Bezvadná pleť

Čistá pleť bez jakéhokoliv podráždění? Problém s pletí mají dneska bohužel už i osmnáctileté a mladší slečny. Beauty Elixir vám ale vykouzlí úsměv na tváří. Výtažek z borůvek a vitamín E pomáhá chránit před vnějším prostředím. Vysoké koncentrace vitamínů a zinku zase zlepšují funkce a pigmentaci pokožky.

Kúru doplňte o dokonalé čištění pleti pomocí oscilačního kartáčku Zeitgard, který je až 10x účinnější než jiné systémy.

3. Pevné tělo

Celulitidou netrpí jen ženy s nadváhou, ale objevuje se i na těle štíhlých žen a dívek. Kolagenní peptidy obsažené v elixíru podporují odolnost pokožky a pomáhají odstranit pomerančovou kůži. Měď a aloe vera zase přispívají zpevnění vazivové tkáně.

Aloe vera obsahuje i zeštíhlující série ALOE VIA. Otestujte, jakých výsledků dosáhnete kombinací péče zvenčí i zevnitř.

4. Vitální vlasy

Bohaté, zdravé a lesklé vlasy rychle přilákají pozornost. A podpoří vaše sebevědomí. Protože podle průzkumu se kvalita a podoba vlasů odráží na stavu psychiky (i tom negativním) nejvíce. Proč? Jednoduše je neschováme. Ke krásným vlasům vám přispěje biotin, který je posiluje a podporuje jejich růst zevnitř. Měď zase aktivuje přirozenou pigmentaci a lesk vlasů.

Elixír krásy spojte i s vlasovou péčí Nutri-Repair, která obsahuje sedm přírodních olejů, jež pomáhají proti lámání vlasů a regenerují je.

5. Silné nehty

Přestaňte schovávat ruce a utrácet hordy peněz na manikúře. Kolagenní peptidy v Beauty Elixiru pomáhají snížit poškození nehtů až o 42 % a urychlit jejich růst. O jejich pevnost se postará zinek.

K tomu si pořiďte ještě sérii na ruce & nehty řady Colours, která pomáhá regenerovat nehtové lůžko a zlepšit pružnost a pevnost nehtů.

A za jak dlouho se projeví výsledky?

To je individuální. Beauty Elixir je určený k dlouhodobému užívání. Obměna buněk totiž trvá 28 dní a výsledky se projevují po 8-12 týdnech. Proto je potřeba troška trpělivosti, která ale stojí za to. Zkrátka denní dávka krásy! Elixír je navíc chuťově výborný, připomíná multivitamin. S ničím ho není potřeba míchat. Ampulka se pije samotná.

TIP: Beauty Elixir 5in1 mohou s klidným svědomím používat i slečny od 15 let, pokud o sebe chtějí pečovat, mají problematickou pleť, lámavé nehty nebo třeba začínající náznaky celulitidy.

Tajuplný produkt z Německa

Možná si vzpomínáte, jak jsem vám psala o svém pracovním výletě do německého Ahlenu. Tehdy jsem byla vybrána jako jediný český zástupce LR, abych se zúčastnila brainstormingu v rámci představení nového produktu. A já jsem z celé akce i novinky byla doslova nadšená!

Ano – to je on! A co víc? Vedení LR mě dokonce požádalo, abych produkt uvedla na český trh, a já měla tu čest prezentovat ho poprvé na sobotním kick-off meetingu v Ostravě. Další nádherná zkušenost a výzva, kterou jsem díky LR mohla prožít.

Rezervujte si ho včas

Máte také zájem vyzkoušet si elixír krásy? Rezervujte si ho právě teď! Zavolejte mi a já vám ho zajistím.