BOM BOM BOM, je to BOMba! Aneb má cesta k pozici Bronzové organizační manažerky

BOM BOM BOM, je to BOMba! Aneb má cesta k pozici Bronzové organizační manažerky - Via Elite

Mám velkou radost! Podařilo se mi v LR poskočit o stupínek výše a stát se tak nejmladší BOM v České republice. Pojďte se se mnou podívat, kudy vedla moje cesta – od začátku až do dneška.

Inspirace na škole

Celý můj LR příběh začal před téměř 7 lety. V té době jsem LR produkty už znala. Podnikala jsem, studovala vysokou školu. Zaujal mě můj spolužák, který byl v té době úspěšný.

Vydělával si krásné peníze, jezdil firemním Polem a u toho se pořád usmíval a stíhal poctivě chodit do školy. Při jedné naší schůzce jsem si uvědomila, že je u mě něco špatně a že chci také žít život jako on.

LR naplno

Ještě 4 a půl roku jsem se ale věnovala zároveň LR i mému podnikání. Během této doby jsem zvládla dokončit bakalářský titul na ekonomické univerzitě, kterou jsem studovala v angličtině. Od té doby jsem se vždycky smála, co je výhodnější mít před jménem: Bc., nebo BOM? 🙂 Kdy získám více? Už tenkrát jsem znala odpověď.

Dnes je to 2 roky, co se LR věnuji naplno, jen a pouze LR. Do toho jsem si letos na jaře užila „mateřskou” s 9 štěňátky, kdy jsem byla 3 měsíce doma. Díky tomu jsem si uvědomila, jakou má MLM sílu. Příjem jsem měla dokonce o něco vyšší než měsíce předtím a splnila jsem si i firemní dovolenou do Portugalska. To mě velmi namotivovalo k tomu se pořádně opřít do práce. Pozice BOM byla jako takový záchytný bod k cílům, které mám v LR nejen na tento rok.

Těžké léto, které se vyplatilo

Ačkoliv jsme všechny inspirovali k tomu, aby pracovali i o prázdninách, musím říci, že to byly velmi těžké dva měsíce. Červen, přestože jsme nějaký čas strávili na LR Power Cruise, byl ještě dobrý. Ale prázdniny a s nimi nekonečná vedra, dovolené… lidem se chtělo pracovat ještě méně než jiné léto 🙂

O to větší sebezapření to chtělo, aby se všechno dotáhlo. Až vám povyprávím, co všechno se mi poslední týden kvalifikace dělo, neuvěříte. Vždycky si ale řeknu, že vzdát to umí přece každý.

Každé plnění kvalifikace, dovolené, auta a podobně mě inspiruje k oslovení více lidí, nových lidí, které bych možná vůbec neoslovila. A díky tomu mám teď mnoho zajímavých kontaktů, se kterými se těším na spolupráci a na to, jak společně využijeme vánočního trhu.

Pomoci druhým dosáhnout cíle

Až do této pozice, tedy i pozici Organizačního manažera, můžete „odpracovat” sami. Oslovovat, prezentovat, registrovat a to pořád dokola. Pozice Bronzového organizačního manažera (BOM) už ale znamená, že máte v týmu minimálně 2x 21%, tedy 2 lidi, kteří si díky LR už také alespoň částečně změnili život. Krásný příjem, pro někoho i hlavní příjem, možnost jezdit například Mercedesem A.

To znamená, že naučíte další lidi, kteří pochopili příležitost LR, jaké kroky mají udělat k tomu, aby se jim dařilo a stali se právě 21%. A to je na LR to krásné, to pravé, to, proč se LR dělá.

Proto i já mám v LR velké cíle. Každá další pozice se tu totiž odvíjí od toho, kolika lidem pomůžu dosáhnout jejich cíle. Věřím, že takových lidí bude více a více. Takových, kteří budou chtít žít LR životní styl!