Čistěte si pleť stejně jako zuby. Kartáčkem

Čistěte si pleť stejně jako zuby. Kartáčkem - Via Elite

Čistá, zářivá, hladká a přirozeně krásná pleť. Něco, po čem touží snad každá žena. Ačkoliv bychom ji chtěly, ne pro všechny je tak snadno dostupná. A tak se často točíme v bludném kruhu, nakupujeme další a dražší kosmetiku, pleť se nečistí, naopak rychleji stárne. Co s tím? Seznamte se s kartáčkem Zeitgard, který vám pomůže vyčistit pleť až 10x účinněji.

Představte si jemňoučký kartáček, který lehkými oscilačními pohyby vibruje po vašem obličeji a odstraňuje všechny nečistoty. Make-up, prach, pot, zbytky krémů i zrohovatělou kůži. Vše, co nám ucpává póry a kvůli čemu je pleť mastná, unavená a plná drobných nedokonalostí.

Do toho kůži jemně masíruje, prokrvuje a tonizuje. Po aplikaci budete mít kůži zdravě narůžovělou a svěží. Je užitečný také pro následnou péči, protože zvyšuje absorpci krémů a sér, která nanášíme po čištění.

TIP: Čistící kúru doplňte o Zeitgard čistící mléko, které pomáhá přirozeně rozpouštět a odstraňovat nečistoty.

Kosmetický salon u vás doma

Ne nadarmo o kartáčku Zeitgard říkáme, že je v porovnání s profesionální kosmetikou přelomový. Tohle přízvisko si právoplatně zaslouží hned z několika důvodů:

  • Umí nahradit kompletní čistící kosmetickou péči.
  • Tu si můžete dopřát každý den z pohodlí svého domova.
  • Celá kúra trvá pouhou minutu.
  • Ačkoliv prsty kosmetiček umí být kouzelné, zatím nedokáží vyvinout 7 000 kmitů za minutu.

 

Je to vlastně stejné, jako když si kartáčkem čistíte zuby. Když si chrup celý den nevyčistíte, večer už cítíte, jak se na nich tvoří nepříjemný povlak. Podobné to je i s pletí. Většina z nás používá vatové tamponky nebo ubrousky. Zkuste si ale vyčistit zuby jen vatou se zubní pastou. Skutečných nečistot se takhle nikdy nezbavíte.

Právě proto je nejvhodnější čistit pleť kartáčkem, který všechno dokonale odstraní a našemu snu o nádherné pleti nic nestojí v cestě. Při pravidelném používání bude vaše pleť také vypadat mladší.

TIP: Kartáček používám od dob, co přišel na trh. A důkazem, že opravdu funguje, je i to, že při koupi lahve vína v supermarketu po mně skoro ve 30 letech chtějí občanský průkaz 🙂

V čem je výjimečný?

Zatímco běžné kartáčky po tváři rotují (točí se v jednom směru), Zeitgard kartáček vysokou rychlostí osciluje (kmitá sem a tam). A to je pro pleť značný rozdíl, protože ji nedráždí a nenamáhá ji v jednom směru.

Vybírat můžete ze dvou různých kartáčků určených pro normální nebo citlivou pleť. Kartáček pracuje se zvukovou frekvencí. To znamená, že je sice důsledný, ale přitom velmi šetrný i pro tu nejcitlivější pokožku. Ženám vždy doporučuji růžovou variantu kartáčku na citlivou pleť.

Štětinky kartáčku obsahují mikrostříbro, které působí antibakteriálně. Pleť proto zbavuje i bakterií a navíc sám zůstává velmi dlouho hygienicky čistý.

Použít ho můžete v každém věku. Pokud si však nejste jistí, jestli je pro vás přístroj vhodný (například trpíte nějakým kožním problémem), ozvěte se mi a já vaši situaci zkonzultuji s lékařem.

Kartáček je nabíjecí, nemusíte proto pravidelně kupovat baterie, a voděodolný, takže ho klidně můžete použít i ve sprše.

Ozvěte se mi, pokud vás kartáček zaujal. Zapůjčím vám ho, abyste poznali jeho kouzlo na vlastní kůži.