Den v autě: 14 tipů, jak ho přežít čistě, svěže a najezeně

Den v autě: 14 tipů, jak ho přežít čistě, svěže a najezeně - Via Elite

V autě trávím spoustu času. Jezdím za klienty, na semináře, na obchodní schůzky, na akce. Pendluji mezi Brnem, Prahou, Humpolcem, Zlínem. A tak se občas stane, že se z auta stane moje druhá kancelář. Proto se v něm potřebuji cítit dobře. Za tu dobu, co jsem na cestách, jsem si své pohodlí „vychytala” do nejmenších detailů. A tipy, bez kterých se dnes v autě neobejdu, teď ukážu i vám.

Proti hladu

Jak to udělat, abyste celý den strávený mezi volantem a sedadlem auta nešilhali hlady? Vstát o minutu dřív, abych se nasnídala, mě nikdo nedonutí. Zároveň jsem ale nervózní a necítím se ve své kůži, když jsem hladová. Proto si hned ráno nachystám Figu koktejl s vodou (nejradši mám příchuť jahoda-banán) a ten pak při jízdě popíjím. Někdy také mixuji s čajem Cistus Incanus. Nechybí ani Figu čaj.

Během dne, když mám nabitý program a nestíhám, sáhnu při jízdě do opěrky, kde mám schovaných několik Figu tyčinek. Na zasycení někdy stačí i půlka tyčinky, ale je tak dobrá, že nikdy neodolám a sním ji celou! Stejně jako koktejl plnohodnotně nahradí jedno jídlo. V zásobě vozím raději ještě koktejl navíc, kdyby mě náhodou přepadl hlad a tyčinky došly.

Samozřejmostí jsou i žvýkačky. LR žvýkačky s mikrostříbrem neobsahují aspartam (umělé sladidlo), jsou svěží, umí vás za volantem probudit, jsou výborné po jídle a ocení je i kuřáci.

Proti slunci

Protože mě slunce dokáže spálit i přes sklo, v jarních a letních měsících mám vždy v autě sprej SPF 30. Proč právě sprej? Když stojíte na červené na semaforu, nastříkáte ho, rozetřete a v jedné vteřině se vstřebá. Nemastí, takže si nemusíte utírat ruce, aby neklouzal volant.

Pro čisté ruce

Povinnou výbavou jsou také Aloe Vera ubrousky – těch mám všude dostatek! Použiju je, když tankuju, když si zamažu ruce, když na sebe i přes všechnu opatrnost něco kápnu, dokonce i kávu z bílé košile umí odstranit. Hodí se i na intimní hygienu nebo „sprchu” při cestování v noci či na dovolenou. Jsou příjemné, jemné a vůbec nejsou nasáklé mokrou, lepkavou tekutinou.

Poté, co po tankování použiju ubrousky, automaticky nanáším i gel na ruce z mikrostříbra. Je antibakteriální, nelepí a když chci něco jíst, použiji ho. A balení vydrží opravdu dlouho.

Používám také můj oblíbený krém na ruce s propolisem, protože hydratuje, hojí ranky a můžete s ním okamžitě sáhnout na volant, protože nemastí. Pánové ho také rádi používají na obličej.

Pro energii

Ve dveřích auta stále vozím Mind Master. Vždycky, když řídím, dám si „panáka”. Jednak vás uklidní (což se občas na D1 hodí), zároveň zvýší pozornost a dodá energii.

Za poslední měsíc jsem si také velmi oblíbila novinku Mind Master Extreme. Je to vlastně vysušený klasický Mind Master s 80 mg kofeinu navíc. Místo zastávky na benzínce pro drahé a nezdravé energy drinky či kávu z automatu tak jednoduše roztrhnu sáček, vysypu do pusy a nástup energie přichází do 15 minut. A pořádný! Účinek je individuální, mně vydrží několik hodin.

Pro krásu a vůni

Další důležitou součástí výbavy mého auta je i parfém. Ten tam jednoduše musí být. Vozím jeden až dva z mých oblíbených kousků nebo který je zrovna v akci. Vždycky, než vystoupím z auta, se pořádně navoním – dělám si tím výbornou reklamu.

Dále mám po ruce rtěnku. Těch vozím několik, v oblibě jich mám víc. Záleží, na jakou mám zrovna náladu.

Také vozím taštičku s dekorativní kosmetikou, ale téměř nikdy ji neotevřu. Není totiž potřeba. Kvalitní dekorativní kosmetiku poznáte tak, že ji nanesete ráno a vydrží až do večera.

+ 1 tip navíc: Novinkou v portfóliu LR je Aloe Vera kokosový sprej na obličej a tělo. Ten je na cesty praktický a v létě se díky němu nádherně osvěžíte.

Díky těmto produktům mám jistotu, že se celý den budu cítit dobře a nic mě nepřekvapí. Pokud také často cestujete autem, doporučuji.