Dokonalý opalovací krém existuje. Vyberte si ho i vy

Dokonalý opalovací krém existuje. Vyberte si ho i vy - Via Elite

Pravidelně se mažete, kupujete krémy s vyšším ochranným faktorem, ale stejně se občas spálíte, vyskáčí vám pigmentové skvrny nebo sluneční kopřivka. Už jste se smířili s tím, že máte citlivou pokožku? Schováváte se před sluníčkem ve stínu? Nemusíte. Nejspíš jen podceňujete kvalitu svých opalovacích krémů. Solární kosmetika s aloe od LR patří k těm nejlepším.

Není totiž krém jako krém. A nejde jen o výši ochranného faktoru. Některé přípravky totiž brání jen části slunečních paprsků. Jiné zase fungují na chemické bázi a zbytečně zatěžují váš organismus. Produkty od LR chrání pokožku pomocí přírodních minerálních filtrů a zajistí vám bezpečnou ochranu po celý den.

Řekněte dost sluneční alergii

Opalovací krémy Aloe Via od LR obsahují zklidňující aloe vera, které má už samo od sebe přirozený ochranný faktor. Navíc hydratuje, chladí a regeneruje pokožku. Protože jsou produkty čistě přírodní, nemusíte se bát sluneční kopřivky. Tu totiž nezpůsobuje samotné sluníčko, ale reakce chemických produktů na jeho záření. Přečtěte si víc informací o slunečních paprscích a o tom, jak zrádné dokáží být.

Produkty od LR zabrání pronikání obou nezdravých UV paprsků (tedy UVA i UVB), což mnoho běžných opalovacích krémů neumí. Chrání tak vaši kůži nejen před zarudnutím, ale i pigmentovými skvrnami, předčasným stárnutím a také vznikem rakovinotvorných zárodků. Navíc jsou 100% voděodolné. Takže jste v bezpečí, ať už děláte cokoliv.

Už vám jde hlava kolem z UVA a UVB záření a nikdy nevíte, jak silný opalovací krém si pořídit? Poraďte se s mým článkem o opalování. A pak už si jen vyberte produkt, který se vám nejvíc hodí.

Vyberte si tu nejlepší solární kosmetiku pro vás

Aloe Vera Opalovací krém SPF 50 poskytuje skvělou ochranu dětem nebo lidem se světlou a citlivou pokožkou. Je vhodný také na obličej, který vystavujeme paprskům nejčastěji.

Aloe Vera Opalovací spray Active SPF 30 je ze všech produktů ochrany před zářením ten nejoblíbenější. Je lehounký a díky tomu se snadno nanáší i roztírá. Navíc je ve spreji a nezanechává lepkavý pocit. Zamilují si ho proto i odpůrci opalovacích krémů, kteří se před odchodem na pláž neradi zdržují. Je skvělý do batohu sportovců, pro neposedné děti i zarostlejší muže, kterým se husté krémy špatně roztírají.

Aloe Vera Opalovací mléko SPF 30 vyhovuje všem, kteří mají rádi klasické hutnější opalovací krémy.

Aloe Vera Opalovací krémový gel SPF 20 je díky gelovité struktuře velmi lehký, krásně se vtírá a nezanechává mastný film. Proto si ho oblíbili všichni sportovci a zarostlí muži, kterým stačí nižší ochrana před sluncem.

Aloe Vera Anti-Aging Opalovací krém SPF 20 používejte na obličej a dekolt pod make-up. Intenzivně hydratuje a chrání pleť proti předčasnému stárnutím i pigmentovým skvrnám.

TIP: Používejte Anti-Aging Opalovací krém už začátkem jara. Brzké sluníčko dokáže být velmi zrádné. Já si nanáším každé ráno Aloe vera Hydratační krémový gel, opalovací krém, pak Serox Instant Skin Perfector a nakonec make-up.

Aloe Vera Krémový gel po opalování použijte vždy po sprše, když jste se ten den slunili. Je naprosto nezbytný na každé dovolené. 70 % aloe vera a bambucké máslo nádherně chladí, uklidňuje, hydratuje a regeneruje rozpálenou pokožku. A co vás potěší ještě víc? Zintenzivňuje barvu opálení a prodlužuje jeho výdrž.

TIP: Ve výbavě na opalování nesmí chybět také Sprej první pomoci. Pokud máte citlivou pleť nebo trpíte na sluneční alergii, naneste ho pod opalovací krém.

Přeji vám krásné léto a pokud chcete pomoci s výběrem správné opalovací kosmetiky, dejte mi vědět.