Dovolená s LR aneb LR Club Portugal

Dovolená s LR aneb LR Club Portugal - Via Elite

Letos se mohu pochlubit tím, že mě a mého přítele firma už podruhé odměnila za mé výsledky ve formě dovolené. Nejdříve to byla Power Cruise plavba po Středozemním moři, tentokrát jsme vyrazili do krásného resortu ROBINSON Club Quinta da Ria v oblasti Algarve v Portugalsku.

Zatímco na lodi jsme byli každý den na jiném místě a dovolená byla mnohem „hektičtější”, protože jsme se museli domlouvat, do které ze 7 restaurací půjdeme, Portugalsko bylo klidnější. Sice běžně neupřednostňuji „válecí“ dovolené, ale tady mi to vůbec nevadilo! Jednak to byla krátká dovolená a jednak jsme měli možnost s kolegy debatovat a probírat vše kolem LR a naší práce, a to jak na pláži, tak večer na baru 🙂

Někdo by si možná řekl, že si takovou dovolenou mohou koupit sami. Firemní LR dovolené mají ale z mého pohledu své nesporné výhody:

1. Firma zařídí všechno do posledního detailu. Vám stačí jen přijet na letiště a od té chvíle se už o nic nestaráte. Slovo luxus je spojené s každým zmíněným detailem.

2. Sejde se skvělá parta LR partnerů, kteří mají stejný směr a uvažování. Navzájem se inspirujeme a čerpáme ze zkušeností, abychom se mohli po návratu s novým elánem posunout dále. Bylo skvělé, že se této dovolené účastnily i mé partnerky z týmu, a věřím, že je to také inspirovalo.

3. Dovolené se vždy účastní i někdo z vedení firmy (z ČR i zahraničí) a ptají se nás na náš názor, co se dá zlepšit, aby se nám LR dělalo ještě lépe a rychleji jsme si mohli plnit LR vize a cíle. To je mimochodem to, čeho si na LR vážím!

4. Pokud se snažíme něco dotáhnout, provádíme aktivity navíc, oslovujeme další lidi. Zatím každá LR soutěž (ať už o dárečky, nebo dovolenou) mi přinesla nového partnera. Uvedu konkrétní příklad, který mluví za všechny. Když jsem si před 4 lety plnila dovolenou v Rio de Janeiro, 2 ze 3 klíčových partnerů pro splnění byla moje teta Eva a partnerka Katka. Dodnes jsou obě aktivní, patří k nejlepším v mém týmu a jezdí firemními vozy (Mercedesem a Polem). Neplnit si dovolenou, možná bych nebyla tak aktivní, možná třeba Katku ani neoslovila. Ale já to udělala, dovolenou si splnila a tady vidíte výsledek!

Katka se navíc účastnila i dovolené v Portugalsku. Co k tomu říká?

„Když jsem se před 4 lety na mateřské setkala s LR, nemyslela jsem na to, že bych mohla někdy zažít firemní dovolenou. A teď to přišlo. Prožila jsem na své první LR luxusní dovolené s naší super partou LRáků krásné a nezapomenutelné dny, v nádherném prostředí. Poznala jsem nové pozitivní lidi ze světa LR, nové věci a zážitků bylo opravdu hodně, například výlet katamaránem. Báječně o nás bylo po celou dobu pobytu postaráno, výborné jídlo a nápoje ve velkém stylu. Každý večer pro nás personál připravil nějakou zábavu. Tímto chci poděkovat LR, že nám za naši píli dává možnost cestovat. Je to také o týmové práci, proto děkuji i svým partnerům a těším se na další společnou LR dovolenou.”

Tyto zážitky z obou dovolených beru jako výzvu ke splnění LR Elite trip 2019 do Afriky. Plňte si i vy LR motivace, vždy to stojí za to! 🙂