Jak dobít „baterky”? Detoxem to začíná, radostí ze života to pokračuje

Jak dobít „baterky”? Detoxem to začíná, radostí ze života to pokračuje - Via Elite

Jarní únava. V tomto období se stala už téměř fenoménem. Víte ale, co to je a proč se objevuje? Pokud přijdete na zoubek příčině, je už hračka získat energii zpět a příště se únavě vyhnout. A to nejen na jaře, ale i po celý rok.

Dlouhá zima, málo slunečních paprsků, omezený příjem kvalitního ovoce a zeleniny, častější pohyb v uzavřených prostorách, přechod z vyhřátých místností do mrazivého venku. A tím pádem i vyšší riziko onemocnění a snížená imunita. Tělo je každý rok na jaře vyčerpané, zhuntované a vystresované. Není divu, že bychom se nejraději schovali do postele a vylezli z ní nejdříve v červenci. To ale samozřejmě nejde.

Stinné stránky únavy

Dlouhodobou únavu řada lidí podceňuje. Vždyť to vlastně nic není, jen mám spánkový deficit, poslední dobou přibývají starosti nebo je to tím počasím, říká si kdekdo. Věděli jste ale, že když s chronickou únavou nebudete nic dělat, můžete si zadělat na pořádné zdravotní problémy?

Únavou totiž netrpíme jen na jaře, ale při špatné životosprávě, nadmíře stresu a málo pohybu ztrácí energii úplně každý. Nedostatek odpočinku pak vede k oslabené imunitě, která může mít, jak dobře víme, negativní důsledky na lidské zdraví.

Rychlá pomoc

Pokud je vaše energie na bodu mrazu a hledáte okamžitou pomoc, doporučuji Mind Master. Jde o koktejl důležitých látek, živin a stopových prvků, které blahodárně působí na nervový systém. Uklidňují, snižují únavu, pomáhají relaxovat a stimulují energii i aktivitu.

TIP: Já sama na Mind Master nedám dopustit a je mým každodenním společníkem na cestách autem. Uklidní, ale zároveň zvýší pozornost a dodá energii.

Přítomné antioxidanty, vitamín E a selen bojují proti volným radikálům, které utlumují tělo, a neutralizují je. Vitamíny B a cholin podporují duševní výkonnost, koenzym Q10, železo a L-karnitin zase posilují fyzickou kondici. Výtažky zeleného čaje pak přeměňují „špatnou” energii na pozitivní.

Mind Master nabízíme ve dvou variantách – Green Formula s plnou silou zeleného čaje a Red Formula doplněnou o příchuť hroznů. Ocení ho celá rodina, studenti ve zkouškovém období a věrnými uživateli jsou i majitelé firem, manažeři a podnikatelé.

TIP: Mind Master není třeba užívat neustále, stačí při aktuální zátěži. Když ho užívám týden vkuse a přijde sobota, kdy se můžu pořádně vyspat, automaticky se probudím brzy ráno a mám chuť být aktivní. Mizí pocit, že na nic nemám náladu a raději budu lenošit.

Detoxem k plné síle

Rychle se zbavit únavy je fajn, ale dlouhodobě to nic neřeší. Co udělat pro trvalý účinek? Důležité je změnit celý životní styl. A vůbec prvním krokem by měla být detoxikace a odkyselení organismu.

Tělo je už však většinou tak vyčerpané, že pouhá změna stravy nestačí a jeho pročištění je nutné dopomoci. Prospějí vám všestranné Aloe Vera drinking gely, které kromě toho podpoří i oslabenou imunitu. Doporučuji i vitamínovou bombu Vita Active a ProBalance, s nímž už po týdnu ucítíte přísun dlouhodobé energie.

Spánek a pohyb, půlka zdraví

Jakmile bude tělo pročištěné, upravte svůj jídelníček. Dbejte na pitný režim, jezte hodně ovoce, zeleniny a vlákniny, omezte tučné maso, uzeniny a cukry. Nezapomeňte ani na dostatečný spánek, který by měl u dospělého trvat 6 až 8 hodin. Podstatné je, aby byl vydatný, tvrdý, nerušený a pravidelný. Každý den choďte do postele zhruba ve stejnou dobu. Spát bychom měli v tiché a dobře větrané místnosti, pokud možno v co největší tmě. Nedaří se vám dobře spát? Přečtěte si o produktu Night Master.

Ani celý prospaný den ale nedodá potřebnou energii, když zbytek volného času strávíte na gauči před televizí. Najděte si způsob, jak odpočívat aktivně. Sportujte a buďte co nejvíce na čerstvém vzduchu. Najděte si koníčka, který vás bude naplňovat, scházejte se s přáteli. Pracujte tak, aby vás to bavilo. Když budete čerpat sílu z aktivního a spokojeného života, budete se cítit stále plní energie.