Jak na maximální sportovní výkony? Příroda má neskutečnou sílu

Jak na maximální sportovní výkony? Příroda má neskutečnou sílu - Via Elite

Lepší výdrž, větší výkon, regenerace, síla. Sportujete a chcete ze sebe dostat to nejlepší? Dokonalým parťákem jsou přírodní produkty, které před vámi prověřily už stovky fyzicky aktivních lidí. Pojďte se podívat, co vás „nakopne”, ať jste výkonnostní, anebo „jen” rekreační sportovec.

Říkáte si: „Jsem ve skvělé kondici, jím zdravě, žádné doplňky stravy nepotřebuji.“ Při vyšší tělesné zátěži je ale naopak větší péče nezbytná. Tělo potřebuje doplnit minerály, které vyplavilo. Je to stejné jako s pitným režimem – vypotíte vodu a tu odněkud musíte dočerpat. A co vaše svaly? Po výkonu jsou přece unavené, přetažené. A tak bychom mohli pokračovat dál.

Co všechno vás tedy může v tréninku potkat? A jak se tomu vyhnout?

Bolest kloubů

Na vaše klouby kladou vysoké nároky skoro všechny druhy sportu. Od fotbalu a hokeje až po lyžování či tanec. Udržujte je zdravé s  Aloe Vera drinking gelem Freedom. Nápoj s hydrolyzovaným kolagenem, chondroprotektivy a vitamínem C jim dodá potřebné živiny a působí jako účinná enzymoterapie.

TIP: Podávejte ho i svým sportujícím dětem. Jsou ve vývinu, rychle rostou a potřebují dodat kloubní výživu. 

Svalové křeče

Při zátěži se ve svalech vytváří kyselina mléčná a z těla se vyplavují vitamíny a minerály. Jejich nedostatek vede ke křečím, únavě a horší regeneraci. Doplňujte si koktejl zásaditých minerálů a stopových prvků s produktem ProBalance. Podpoří zdravé a dobře fungující svaly.

A jeho vznik není náhoda. Lékař německé fotbalové reprezentace Bayern Mnichov ho totiž vytvořil pro své svěřence. Hledal účinný přípravek proti horečce svalů, aby ani na chvilku nevypadli z tréninku.

Slabá výdrž

Trénink několikrát týdně, pravidelné závody a vám už dochází síly. Potřebujete zapracovat na svalech, podpořit výkon a rychle zregenerovat tělo? Sáhněte po Colostru, unikátní dávce bílkovin a růstových faktorů. Napomáhá vypracovanějším svalům a podporuje imunitu, která je při fyzické aktivitě základním kamenem.

Sportovci si jej pochvalují i po zraněních. Rychle totiž pomáhá obnovit kvalitu kostí, šlach a svalů. Je vynikající pro kulturisty, hokejisty i všechny sportovce v hlavní sezoně.

Nedostatek energie

Dostavuje se únava? Potřebujete se opravdu „nakopnout”? Těsně před výkonem dobijete baterky s Mind Master Extreme. Nálož přírodní energie s 80 mg kofeinu z guarany nastoupí okamžitě a zvýší i vaši pozornost a výkon. Dodává se v praktickém balení, které snadno sbalíme do sportovní tašky.

Potřebujete spíš dlouhodobou vzpruhu? Pak doporučím oblíbený nápoj Mind Master Green nebo Red. Dodá vám energii, uklidní vás, odbourá stres a zvýší vaši koncentraci. Navíc podporuje a zklidňuje spánek, takže se tělo dostatečně regeneruje.

Hlad a dieta

V tréninku se musí hlídat každý sportovec. Nepřejídat se, jíst zdravě a vyváženě. Ne vždy je ale dost času na přípravu pořádné svačiny. Přepadl vás náhlý hlad? A zároveň se nechcete po jídle cítit těžce? Super pomocníci jsou Figu Aktiv tyčinky. Plnohodnotně nahradí hlavní jídlo a doplní živiny, které při sportu potřebujete. Zasytí vás a zároveň nebudou „balvanem” v břiše. Dáte si raději jahodovou, karamelovou, nebo nugátovou příchuť?

Kompletní péče

Koktejl plný kolagenu, kyseliny hyaluronové, aloe very, mědi, zinku, výtažků přírodních látek a 9 vitamínů ve vysoké koncentraci aktivuje a zároveň pomáhá chránit tělo. Beauty Elixir 5in1 přispívá k pevnému a zdravému tělu po všech stránkách a představuje nadstandardní výživu pro klouby. Tento produkt je opravdu revoluční a povinná výbava každého aktivního člověka.

Chcete poradit, který produkt je pro vás ten správný? Zeptejte se mě, poradím vám. Sama jsem závodně lyžovala a dodneška aktivně sportuji. Mezi mými spokojenými klienty jsou také výkonnostní a závodní sportovci, se kterými spolupracuji dlouhé roky. Vím proto, jaká podpora je pro vás ideální.

TIP: Přečtěte si také článek o Jiřím Ježkovi, paralympijském cyklistovi. Na jeho příběhu vám ukážu, jakou souvislost má sport, motivace, vytrvalost a náš obchod.