Jak na to, aby nepadaly vlasy? Vyzkoušejte kúru L-Recapin

Jak na to, aby nepadaly vlasy? Vyzkoušejte kúru L-Recapin - Via Elite

Padání vlasů je strašák, který umí vyděsit nejednoho z nás. Kdo by také zůstal v klidu, když začne sbírat z podlahy nebo umyvadla vlasy po hrstech. Příčin je spousta, řešení naštěstí jen jedno. Zařaďte mezi pomocníky unikátní péči podporující růst vlasů od LR jménem L-Recapin.

Šestileté vlasy

Nacházíte ve vaně nebo na hřebenu sem tam nějaký vlas? Pak jste šťastlivec, který nemusí nic řešit. Mírné padání vlasů je zdravé a normální. Vlasy se totiž neustále obnovují. Zajímavostí je, že za 4 až 6 let nám na hlavě nezbyde dokonce jediný původní vlas. Denně jich může vypadnout až stovka a pořád se nic neděje. Jsou ale životní období, kdy jich můžeme začít ztrácet mnohem více. A to už je problém, který je nutný řešit.

Padají a nerostou

U mužů, které padání vlasů často přivede až k plešatosti, jde nejčastěji o genetické zatížení. Prakticky se stále zkracuje fáze, ve které vlas roste a kvůli tomu se porost přestává obnovovat. Vlas se zároveň oslabuje a ztenčuje. Jednodušeji tak vypadne a už nenaroste.

Ženy naštěstí plešatostí v drtivé většině netrpí. Úplně stejně je ale mohou potrápit řídnoucí vlasy. Jejich kvalitu a obnovu totiž nepříznivě ovlivňují geny, stres, nemoci, užívání některých léků, špatná životospráva nebo hormonální změny, hlavně těhotenství, porod a menopauza.

Významnou roli v obou případech hrají také chybějící minerály, které mužské i ženské tělo potřebuje ke správnému fungování, tedy i k růstu vlasů. Pokud se minerálů nedostává, bere si je tělo mužů nejdříve z vlasů. I proto jsou často plešatí i vrcholoví sportovci, protože sport organismus překyseluje a kvůli tomu je minerálů málo.

V případě žen si tělo bere minerály primárně z kostí, proto častěji trpí osteoporózou. S nedostatkem minerálů se žena setkává také v těhotenství, kdy je spotřebovává miminko. Nastávající mamince tak padají vlasy a horší se i kvalita nehtů.

Do boje proti oslabování vlasů

Pokud vám však začnou padat vlasy ve větším množství, je potřeba rychle jednat. Z tohoto důvodu LR vyvinulo vlasovou kúru L-Recapin. Ta je určená především pro pány, ovšem výborné výsledky se ukázaly i při testování u žen.

Šampon a tonikum obsahují speciální biokomplex, který blahodárně působí na stávající vlasy i jejich obnovu. Kyselina oleanolová z listů olivovníku pomáhá posilovat vlasové kořínky. Apigenin z citrusových plodů zase zvyšuje jejich prokrvení. A vaječný bílek s příměsí vitamínů podporuje uchycení vlasových kořínků.

Šampon je speciálně navržený tak, aby nejlépe fungoval právě ve spojení s tonikem. Při skutečně silném padání je pro lepší efekt používejte i 2x denně. Šamponu stačí jen velmi malé množství. Nařeďte si jej v ruce s vodou a alespoň 2 minuty si masírujte hlavu. Poté opláchněte a do zhruba 5 pěšinek vetřete tonikum. To už nesmývejte.

TIP: U delších vlasů může kúra někdy způsobovat pocit mastnoty či natužení. Mužům to většinou vyhovuje i ve dne, ženám ale doporučuji mýt si vlasy večer a dávat větší pozor na množství přípravků.

Doplňte minerály

Péči o vlasy je vhodné doplnit i změnou životního stylu a jídelníčku. Zvlášť pokud příčinou padání byl stres, léky nebo nedostatek některých živin, například železa. Pokud chcete mít jisté a rychlé výsledky, doplňte potřebné minerály pomocí produktů ProBalanceAloe Vera drinking gelu Sivera. Zaručuji, že výsledky se dostaví už do 2 týdnů. Nejen že vlasy přestanou vypadávat, ale dokonce se objeví i podrůstky.

TIP: Mně osobně vlasy naštěstí nepadají, ale přesto občas svůj šampon z řady Aloe Vera Nutri-Repair zaměním za L-Recapin. Vlas obalí, vytvoří ochrannou vrstvu a mé vlasy získají péči navíc.

Pokud si nejste jistí, jak kúru aplikovat právě u vás, ozvěte se mi a já vám ráda poradím.