Jaký byl 4. Global Leader Convention?

Jaký byl 4. Global Leader Convention? - Via Elite

Jak jsem už psala při motivaci na tuto konferenci, 3. GLC představovalo moje stěžejní „cvak“, proto jsem se nemohla dočkat, co nás na této akci čeká letos.

Je to o lidech

Musím říct, že čím déle jsem v LR, tím více důležitých lidí znám. A právě to mě na těchto akcích baví, potkávat je, bavit se s nimi.

I náš relativně nový CEO Andreas Friesch mě utvrdil v tom, že je člověk na správném místě a že LR také žije. Ukazoval totiž svou domácí koupelnu v době před LR a nyní s LR – je plná našich produktů! Pro mě je velmi důležité, aby tím právě tito lidé žili. Mluvil o tom, jak mu jeho syn vždycky spotřebuje Mind Master, protože je z něj nadšený. Večer nám představil i svou ženu, velmi sympatickou, usměvavou paní. Je vidět, že má doma podporu!

V tom musí být háček

Na konferenci nám představili také mnoho novinek, které se budou postupně zapracovávat do našeho marketingového plánu. Opět jsem si říkala, že žádné „zlepšováky” už snad vymyslet nejdou, firma ale zase překvapila. Například u Fast Track Bonusu jsme se pořád ptali a čekali háček, ale on tam prostě žádný není. Stačí na tom pracovat 😊

Zjednodušení kvalifikací, nová aplikace, nové webové stránky a nový produkt, který bude představený na KICK OFF meetingu. Jak říkal Thomas Heursen, který nám novinky prezentoval, cílem bylo, abychom na cestu zpět nepotřebovali letadlo, ale odletěli jsme sami, a to se rozhodně podařilo!

Síla firmy

Na 3. GLC jsem pochopila sílu firmy a nyní jsem se v ní ujistila. Firma roste, podporuje partnery, přemýšlí, co změnit, aby se nám pracovalo lépe, dbá na kvalitu a mnoho dalšího. Jsem šťastná, že jsem udělala ten klíčový krok a rozhodla se dát LR prioritu, protože se to vyplácí.

Večer nás čekal výroční ples, tentokrát bez konkrétního tématu, zato jsme měli přijít v „gala“. Byla to krásná podívaná na tolik krásných šatů, účesů, párů. Samozřejmě jsme konzultovali, ale v první řadě tancovali a večírek si skutečně užili!

Těším se na další takové akce a věřím, že už se přidají i partneři z mého týmu 🙂