LR Power Cruise: Plavba po Středozemním moři

LR Power Cruise: Plavba po Středozemním moři - Via Elite

Když jsem v říjnu poprvé uviděla motivaci na Power Cruise, věděla jsem, že na této lodi, kterou firma pořádá pro více než 300 partnerů z 11 zemí, musím být. A jelikož už jsem jednu LR dovolenou zažila, tušila jsem, že to bude zase stát za to. Plavba na 18patrovém městě na moři pro 3 500 lidí – to zkrátka musíte zažít.

Když realita předčí očekávání

Většinou je praxe taková, že když podobnou dovolenou vidíte na letácích nebo ve videu, jste natěšení, ale realita vypadá často bohužel odlišně. Hůř. To u LR neplatí. Tam realita vždycky předčí očekávání.

A pokud už se na takovou loď vydáte, obvykle dostanete kajutu kdesi pod hladinou nebo bez okna. LR si sice mohlo odškrtnout, že nám dovolenou splnilo, a mohlo nás ubytovat kdekoliv. My s přítelem jsme ovšem získali kajutu v 11. patře úplně na přídi, s teráskou a nádherným výhledem.

LR za nás všechno vyřešilo, zorganizovalo, zaplatilo. My si jen užili zábavu na lodi, prošli si známá města jako Řím a Barcelonu, koupali se v moři, celé dny jedli a večery popíjeli v barech. Nejtěžší na celé dovolené vlastně bylo si 3x denně vybrat, do které z 15 restaurací půjdete jíst, který koktejl si dáte nyní a který až za 15 minut 🙂

Motivace něčeho dosáhnout

Nepíšu tento článek, abych vám popisovala památky, které jsme navštívili. Píšu ho proto, aby třeba některé z vás při příští LR motivaci, soutěži a výzvě přiměl zapracovat a pokusit se dosáhnout cíle.

Motivace na první dovolenou, kdy nás LR vzalo do Ria de Janeira, byla mým impulsem. Byl to okamžik, kdy jsem si skutečně uvědomila velikost firmy a možnosti, které mám, když využiju této příležitosti. Vždycky jsem byla pracovitá a milovala svou práci, ale před LR jsem 5 let nebyla na dovolené a už vůbec ne na takové luxusní. Až LR mě dokázalo ocenit.

Díky těmto akcím si uvědomuji, jak si LR váží svých partnerů. Jak těch, kteří jsou ve firmě déle a jsou loajální, tak těch nových, aktivních. Každý měl stejnou šanci si cíl splnit nehledě na současnou vytvořenou organizaci.

Dovolená s TOP manažery

Výhodou také bylo, že se na lodi sešla celá parta z naší brněnské skupiny. Ráda komunikuji s partnery z ostatních zemí, abych zjistila, jaké podmínky pro budování LR obchodu mají oni. Dnes už i Slováci jsou přece cizinci 🙂 A tak jsme si předávali zkušenosti, tipy. A nejen s partnery, ale i s vedením z firmy přímo z Německa.

To je na celé firmě vlastně nejlepší, že nejvýše postavení manažeři jezdí na dovolenou z důvodu, aby nám představili novinky, prozradili, co LR plánuje v nejbližší době, a také se nás zeptali na náš názor – jak nám LR funguje, co by bylo možné změnit k lepším výsledkům. Odpověděli nám na všechno, co nás napadlo. A hlavně máme jistotu, že mnoho věcí, o kterých mluvili, se bude velmi brzy realizovat. Tak jako vždy a se vším.

Závěrem můžu zhodnotit dovolenou na lodi jednoznačně. Sedm parádních dní odpočinku, poznávání, luxusu a motivace k další práci, kterou miluju!