LR získalo prestižní certifikát CZECH Stability Award AAA

LR získalo prestižní certifikát CZECH Stability Award AAA - Via Elite

To nejvyšší možné hodnocení. A LR se to znovu podařilo! Letos naše firma opět získala ocenění CZECH Stability Award AAA. Díky tomu se můžeme pyšnit titulem jedné z nejstabilnějších společností v České republice.

Certifikát CZECH Stability Award dostane pouze 100 firem působících na českém trhu. Konkurence je tedy veliká a pravidla velmi přísná. Proto je skvělé, že se LR v žebříčku pravidelně umisťuje.

Co musí firma prokázat?

Než komise certifikát udělí, musí nezávisle zhodnotit současný stav firmy – její finanční situaci, předpověď rizika v budoucnu a dokonce i nefinanční bonitu společnosti. Společnost musí při hodnocení splňovat také náročná kritéria kontroly účetních uzávěrek i informací o vlastnické struktuře. Jednou z podmínek je i praktikování politiky otevřené komunikace.

Právě kvůli přísným požadavkům dostanou ocenění pouze ty nejstabilnější firmy, se kterými není riziko obchodovat. A LR pravidelně získává to nejvyšší hodnocení AAA.

Chcete být také v týmu?

Moc mě těší, že se letos opět potvrdilo, že jsem si za partnera vybrala tu správnou společnost, které velmi důvěřuji. Jsem pyšná, že s nimi spolupracuji! Chcete být také součástí? Přidejte se ke mně do týmu 🙂