„Máte krásného psa, tak ho vystavte!” Aneb když chybí sebevědomí, kvalita nic nezmůže

„Máte krásného psa, tak ho vystavte!” Aneb když chybí sebevědomí, kvalita nic nezmůže - Via Elite

Opět se mi stala příhoda, tentokrát na výstavě psů, která ve mně okamžitě vyvolala krásné přirovnání k našemu obchodu.

Mám chovatelskou stanici a pravidelně jezdíme na výstavy. S pejsky můžete sice předem trénovat, ale když přijde výstava, pes se chová úplně jinak. Nové pachy, nervozita, stres… Stejně jako na páníčka to působí i na psa.

Je to sice výstava krásy, ale psa je potřeba umět předvést. Musí stát, někdy i dlouho, nechat si sáhnout do úst a také pěkně vyklusat. Nesmí si sedat, skákat ani cválat.

V jedné z kategorií, kde jsme zrovna nesoutěžili, byla paní, jejíž pes děsně vyváděl. Pořád na ni skákal a ne a ne stát. Zlý sen každého účastníka výstavy.

A teď přichází ta kouzelná věta od rozhodčího: „MÁTE KRÁSNÉHO PSA, TAK HO VYSTAVTE!” Paní vypadala, že se zhroutí, když k ní najednou přistoupil pán. Pomyslela jsem si, že je to asi manžel. Chytl psa a pes stál, ani se nehnul. A vyhrál. Shodou okolností jsem stála vedle něj a pochopila jsem, že je to úplně cizí člověk, jen se nad paní slitoval. Druhé kolo a vyšší titul. Opět vzal psa, pes se nehnul, vyhrál.

Co to má společného s naším obchodem?

Máme úžasné produkty i marketing a je jen na nás, jak je předvedeme. I u nás platí věta: „Máte krásného psa, tak ho vystavte!” Firma LR Health & Beauty má díky všem certifikátům a oceněním předpoklad k tomu „vyhrát“. Záleží jen na nás, jak náš obchod nebo produkt umíme představit.

Občas se stane, že někdo přijde na schůzku a chce představit LR. Firmě věří, má vyzkoušené produkty. Ještě ale nemá sebedůvěru, není si jistý, chybí mu argumenty. Na druhé straně sedí někdo z jiné firmy, která LR nesahá po kotníky, ale svým sebevědomím a vzbuzující důvěrou „vyhraje“.

Tady jsme na místě paní z výstavy. Má krásného psa, kterého miluje. Natěšená jede na soutěž. Najednou vedle ní stojí další psi a ona se zmenšuje a ztrácí sebevědomí. Když by jí pán psa nepředvedl, asi by odjížděla zhroucená z „prohry“ a možná by se už na další výstavu neodvážila. Naštěstí díky pánovi zjistila, že má výherního psa, jen je potřeba ho umět předvést.

Závěrem…

LR má skutečně všechny předpoklady k tomu vyhrát. Na první schůzky proto běžte klidně spolu se svým sponzorem, ať získáte sebevědomí, máte v rukávu argumenty a víte, jak vítězný produkt a firmu odprezentovat. Další schůzky už budete absolvovat sami, plní sebedůvěry a vědomí, že zvítězíte a nic a nikdo vás nerozhodí 😊