Můj život v LR aneb Buďte svým pánem a dělejte, co vás baví

Můj život v LR aneb Buďte svým pánem a dělejte, co vás baví - Via Elite

Ani si nechci představovat, jaké musí být pracovat ve firmě, kde se nemůžete rozvíjet. Mám radost, že v LR Health & Beauty si můžu plnit své sny. Užitečná školení, růst osobní a finanční, ale třeba i setkání s Brucem Willisem. To vše je život v LR.

Za více než 30 let, co LR existuje, se tato německá značka neskutečně posunula vpřed. K parfémům a kosmetice se přidaly prvotřídní doplňky stravy a firma dnes působí téměř v celém světě. Je to úspěch, na který si může sáhnout opravdu každý. Tedy každý, kdo chce.

Dá se tím vydělat?

Na rozdíl od některých jiných společností, které se zabývají multilevel marketingem, je v LR odměňovací systém velmi srozumitelný. Neplatí, že nováček si nemůže vydělat stejně nebo i více než jeho kolega, který je ve firmě už několik let.

Když jsem přemýšlela nad svou prací pro LR, překvapilo mě, že mě nikdo nelákal na nereálné sliby. Nikdo mi netvrdil, že se ze dne na den stanu milionářkou. Každý si svůj výdělek ovlivní sám. Rozdíl mezi nákupní a prodejní cenou je 35 % a kdo chce, ten si může slušně vydělat. A stejný výdělek může mít jak zkušený obchodník, tak maminka na mateřské nebo student.

Kolik toho musíte měsíčně objednat?

Povinné měsíční objednávky nebo udržovací poplatky u LR neplatí. Prodejci nemusí pravidelně nakupovat produkty jen proto, aby si udrželi slevu. I když si objednám jen jednu zubní pastu za půl roku, platím stále jen nákupní cenu.

Pracovat na sobě může každý

LR Health & Beauty si váží každého a ví, že podpora a vzdělávání jsou základ. Semináře proto pořádá několikrát měsíčně a účastníci za ně neplatí ani 50 korun. Opravdu, nezapomněla jsem napsat nulu nebo dvě. K seminářům, které pořádá LR, máte zajištěné také ubytování, občerstvení a další. Pokud s kolegy organizujeme semináře sami, účastníci nám pouze pomáhají uhradit náklady za pronájem sálu a poplatek za seminář tedy nepřesáhne zmiňovaných 50 korun.

Vzdělávací systém LR-Academy nabízí hromadná i individuální školení. I nováčci se tak dozví vše potřebné o produktech a také o tom, jak vytvořit a dále vést svůj tým a tím dosahovat úspěchů.

Nezapomenutelné zážitky

Termíny, schůzky, školení a neustálé zdokonalování sebe sama. Zní to jako tvrdý byznys, že? Jenže partneři LR cítí obrovskou podporu. Jsem přesvědčená, že si tady na nic nehrajeme. Pomáháme si a společně se také bavíme. LR pořádá pravidelná setkání, kde hodnotíme uplynulé období, povídáme si a oslavujeme úspěchy. V roce 2015 jsme dokonce slavili s Brucem Willisem!

Odměnou za dobře odvedenou práci jsou také luxusní plesy a dovolené. Při tanci i na dovolené v Riu de Janeiro v Hotelu Copppacabana jsem si užila výborné jídlo a pití, nádherné ubytování a hlavně skvělou zábavu. Na jednom z plesů jsem se zase seznámila s Romanem Šebrlem. Pravidelným hostem akcí LR bývá také modelka Karolina Kurková. V LR zkrátka platí, že pokud firma něco slíbí, splní to na 150 %.

Zajímají vás detaily? Máte spoustu otázek? Chcete vyzkoušet spolupráci s LR Health & Beauty pod mým vedením? Ozvěte se mi. Ráda zodpovím všechny otázky a nabídnu vám spolupráci šitou na míru.