Nastartujte kariéru s LR a sbírejte dárky za pouhou korunu

Nastartujte kariéru s LR a sbírejte dárky za pouhou korunu - Via Elite

V létě čeká skvělá příležitost na všechny, kteří se ještě neregistrovali jako LR partneři. Jestli o tom stále přemýšlíte, teď nastal ten správný čas! Rozjeďte svou kariéru s naší akcí. Získejte hodnotné odměny pouze za 1 Kč a ještě body navíc.

A co je na tom nejlepší? Stačí splnit jedinou podmínku

Objednejte si právě teď Startovací sadu v hodnotě minimálně 150 BH a užijte si odměnu za pouhou 1 Kč!

Vyberte si:

  • LR LIFETAKT Vita Active – Dodá vám denní dávku hned 10 nejdůležitějších vitamínů. Navíc dostanete dvojnásobné množství nezbytného vitamínu D. Postará se o to 21 přírodních a kvalitních ovocných a zeleninových koncentrátů.
  • Aloe Vera série s Mycí emulzí, Vlasovým a tělovým šamponem a Zubní pastou – Perfektně vás vybaví na prázdninové cesty a doplní vaši koupelnu o kompletní čistící péči, se kterou se budete cítit svěží a hydratovaní po celý den.
  • LR LIFETAKT Mind Master Extreme – Okamžitá dávka energie v praktickém balení na cesty. Přírodní, zdravé a rychlé osvěžení do práce, auta i do školy vás také chrání před oxidačním stresem a zvyšuje soustředění. Balení obsahuje 14 kusů.

A aby toho nebylo málo, máme tu ještě jeden bonus

Objednejte si FREE CHOICE nebo PROFI Startovací sadu a získejte ještě jednu odměnu v podobě dalších 100 BH navíc!

Takové akci se nedá odolat. Začněte žít LR životní styl a zamilujte si kvalitu našich produktů. Ozvěte se mi a já vás provedu prvními kroky vaší nové LR cesty.

Nastartujte kariéru s LR a sbírejte dárky za pouhou korunu - Via Elite