Noční pleťová maska: Nejlepší regenerace pro namáhanou pleť

Noční pleťová maska: Nejlepší regenerace pro namáhanou pleť - Via Elite

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč se pleťové masky dávají na obličej hlavně v noci? Samozřejmě – málokterá z nás by měla odvahu vyrazit přes den do ulic s vrstvou krému natřenou na obličeji. Má to ale ještě jeden významný důvod. Pleť během spánku regeneruje po náročném dni. Zkuste jí s tím pomoci aplikací Zeitgard noční masky.

Jen v noci, zatímco spíme, může pleť odpočívat a stejně jako my nabírat energii na další den. V tu chvíli je také velmi citlivá na všechny aktivní látky v produktech, které před spaním aplikujete na obličej. Chcete regeneraci podpořit? Měli jste skutečně náročný den? Dvakrát týdně vyměňte svůj běžný noční krém za noční masku a sledujte výsledky.

Kdy je pleťová maska téměř povinná?

Máte podrážděnou pokožku, která potřebuje zklidnit? V létě se naše pleť musí neustále vypořádávat se silným slunečním zářením a noční péče přispěje k jejímu ošetření. Maska se hodí také v zimě, kdy zase kůže odolává vysušení kvůli mrazu.

TIP: Na Zeitgard noční masce je mimo jiné skvělé, že žádnou tlustou vrstvu nezanechává. Nemusíte tedy dlouho čekat, až se celá vstřebá. Maska se na pleti chová jako běžný krém, proto ji můžete použít i po skutečně náročném dni, kdy se co nejdřív vidíte v posteli.

Jojoba, schizandra a kuličky s vodou

Sametově hebkou a svěží pokožku každé ráno by chtěla snad každá z nás. Toho dokáže pleťová noční maska docílit díky aktivním látkám, které obsahuje.

O hydrataci se stará vysoká koncentrace jojobového oleje. Ten se navíc rychle vstřebává a nezanechává mastný film. Extrakt z plodů schizandry zajistí maximální regeneraci. Tuto rostlinu používají v Číně a Tibetu v medicíně a kosmetice už po staletí a dobře vědí proč. Látka Ultra Filling Spheres zase působí proti stárnutí pleti. V malých kuličkách nacucaných vodou proniká hluboko do pokožky a vypíná nerovnosti a vrásky.

Jak masku použít?

Asi 20 minut před tím, než ulehnete do postele, si na obličej naneste noční masku. Je vhodná pro všechny typy pleti. Nic už nesmývejte a běžte si lehnout. A ráno se nemusíte bát ani špinavého polštáře, maska se na obličeji krásně udrží.

Masku osobně doporučuji, je velmi příjemná. Jestli ji chcete také vyzkoušet, ozvěte se mi o vyzkoušení.