Novinka Aloe Vera Nutri-Repair: Opravdu intenzivní a šetrná péče o vlasy

Novinka Aloe Vera Nutri-Repair: Opravdu intenzivní a šetrná péče o vlasy - Via Elite

Pořád hledáte šampon, který je opravdu nejlepší? Trápíte se zničenými, polámanými a padajícími vlasy? Svědí vás vysušená pokožka na hlavě? Už jste přestali věřit, že existuje cesta ke zdravým, krásným a silným vlasům? Pak vás potěším naší novinkou. V LR jsme vyvinuli unikátní řadu péče o vlasy, která přišla na trh teprve v červenci.

Léčí zevnitř i zvenčí

Základním kamenem celé řady Nutri-Repair je superrostlina aloe vera, nosič aktivních látek. Stejně jako umí blahodárně působit na tělo zevnitř, dokáže zázraky i při použití v kosmetice. Regenerace, posílení a stoprocentní přírodní složení – tím se pyšní šampony, kondicionéry a masky od LR.

A že se říká, že parabeny a minerální oleje vaše vlasy potřebují? To je velký omyl. Nezdravé parabeny ovlivňují hladinu hormonů v těle a minerální oleje zase vznikají při zpracování ropy. A to vlasům určitě nesvědčí. Proto je v produktech Nutri-Repair nenajdete.

Bambus a oleje pro lesk a krásu

Řada Aloe Vera Nutri-Repair jede čistě na přírodní bázi. Obsahuje kromě 45% aloe vera také bio výtažek z bambusu, který posiluje a hydratuje vlasy i pokožku. Každá žena, která poctivě pečuje o své vlasy, ale ví, že samotný šampon nestačí.

TIP: Umíte správně aplikovat šampon? I když máte dlouhé vlasy, nanáší se pouze ke kořínkům. Klasický způsob umývání vlasů, jako je „drbání” nebo „točení” se všemi vlasy najednou, není správný. Tím se vlasy poškozují a lámou. Šampon se do celé délky vlasů dostane při smývání.

Druhým krokem ke správné péči o vlasy je kondicionér. Po každém umytí použijte Nutri-Repair s 15% aloe vera a komplexem sedmi přírodních olejů. Vlasy budou hladké a zregenerované zevnitř.

Věděli jste, že se vlas chová stejně jako šiška? Když ho namočíme, otevře se, a my můžeme šamponem vymýt nečistoty. Když bychom ho ale otevřený zanechali, roztřepí se a začne se lámat. Proto je po každém mytí šamponem nezbytné použít i kondicionér, který tuto „šišku” uzavře. Vlas je díky tomu hebký a neláme se.

TIP: Narozdíl od šamponu se kondicionér nenanáší až ke kořínkům, protože tím se vlasy rychleji mastí. Stačí ho aplikovat od poloviny vlasů.

Hloubková péče s maskou

Minimálně jednou týdně doporučuji kondicionér nahradit maskou na vlasy. Ta se totiž dostane až do hloubky vlasů, vyplní porézní prostory a ochrání je před lámáním na dlouhou dobu. Pokud si po umytí vlasy často fénujete, žehlíte nebo kulmujete, nezapomeňte také na vlasovou kúru, která chrání před teplem. I ona obsahuje bio bambus a působí jako ochranný film před nepříznivými vlivy zvenčí. Vlasy navíc hydratuje a vyživuje. Výhodou je, že přípravek už nemusíte oplachovat.

TIP: Pokud myslíte šetrně i ve vaší peněžence, doporučuji si pořídit cenově výhodnou sérii balení šamponu, kondicionéru a masky Nutri-Repair.

Přípravky jsou vhodné pro všechny typy vlasů, od normálních až po velmi suché a poškozené. Z vlasové péče vám dále mohu doporučit speciální sérii L-recapinMicrosilver šampon proti lupům.

Když padají vlasy

Pokud vám padají vlasy a máte také lámavé nehty, změřte si své pH v těle. To zjistíte pomocí lakmusových pH papírků. Ideální pH organismu se na papírku objeví na škále mezi 6,5 a 7,25. Jestliže se výsledek pohybuje jinde, je potřeba doplnit důležité minerály.

Zaručeně spolehlivým receptem je kombinace ProBalanceAloe Vera drinking gelu Sivera. Vlasy přestanou vypadávat a objeví se podrůstky. Díky tomuto „koktejlu” strávíte také méně času u kadeřnice kvůli barvení a melírování vlasů.

Potřebujete poradit, co pomůže právě vašim vlasům? Obraťte se na mě, s radostí vám poradím.