Novinka: Serox Instant Skin Perfector

Novinka: Serox Instant Skin Perfector - Via Elite

Mám pro vás opět jednu zajímavou novinku, která přichází na trh v říjnu. Věřím, že Serox Instant Skin Perfector bude vaším pomocníkem číslo jedna. Má totiž ty nejlepší předpoklady.

Vypadat skvěle v každé situaci. Mít pleť, která je bez chybičky a působí mladistvě. Kdo z nás by si tohle nepřál. Proto LR vyvinulo nový produkt z řady Zeitgard, který vám pomůže splnit vaše přání a to hned!

Od anti-age produktů se dnes očekává, že budou rychlejší, lepší a budou mít viditelný, okamžitý a nejlépe trvalý účinek. A přesně s takovými vlastnostmi teď přichází Serox Instant Skin Perfector. Ten pracuje na základě technologie efektu s dvojitým anti-age účinkem. Zlepšuje pleť už v několika sekundách a ta je den ode dne krásnější.

Okamžité zlepšení

Serox Instant Skin Perfector zdokonaluje pleť okamžitě, a to v řádu několika málo vteřin. Jeho účinek navíc vydrží až do doby, než odstraníte make-up. Celý den se tak můžete pyšnit tváří, která je vyhlazená, hebká a rovnoměrná.

Sametově pěnová textura Skin Perfectoru minimalizuje póry a zahlazuje vrásky i další chybičky na kráse. Kůže je tak velmi jemná a nádherná na dotek. Jemné tónující složení s decentními barevnými pigmenty zakrývá nedokonalosti a dodává pokožce matný vzhled. Složka Ultra Filling Spheres zase vyplňuje horní vrstvu pleti díky tomu, že snižuje ztrátu vlhkosti kůže.

Trvalé zlepšení

Serox Instant Skin Perfector působí narozdíl od jiných produktů podobného charakteru i trvale. Pokud ho totiž používáte pravidelně, pečuje o strukturu pleti zevnitř. Účinná látka Gatuline InTense Anti-Age díky kolagenu trvale posiluje pevnost a elasticitu kůže.

TIP: Každý den stačí nanést v množství o velikosti lískového oříšku. To vám vystačí na celou tvář. Skin Perfector aplikujte po denním krému. Vstřebá se během pár vteřin. Poté naneste make-up.

Maska versus Skin Perfector

V naší nabídce můžete už delší dobu vidět i omlazující pleťovou masku Serox Instant Result Mask. Možná vás tedy napadne, jaký je mezi nimi rozdíl?

  • Zatímco masku používáte spíš výjimečně, zhruba 1-2 týdně, Skin Perfector aplikujete denně.
  • Maska i Spin Perfector působí okamžitě i dlouhodobě, užívají-li se pravidelně.
  • U masky dochází k výraznější změně pleti, u Spin Perfectoru k okamžité změně.
  • Masku aplikujete 20 minut, zatímco Skin Perfector jen několik sekund.
  • Po aplikaci je masku nutné smýt, kdežto Skin Perfector si na obličeji ponecháváte a můžete ho použít jako podkladovou bázi pro make-up.

 

TIP: Pro maximální účinky doporučuji kombinaci masky i novinky 🙂

Zaujal vás Serox Instant Skin Perfector? Dejte mi vědět a já vám ho zajistím, abyste si jeho zázračné účinky mohli ověřit na vlastní kůži.