Odhalte 8 TOP produktů pro zdraví a sílu vašich mazlíčků

Odhalte 8 TOP produktů pro zdraví a sílu vašich mazlíčků - Via Elite

Trápí vašeho pejska bolavé klouby, kožní problémy, zažívání nebo častá onemocnění a vy pořád jen jezdíte k veterináři, kde necháváte půlku výplaty za silné léky? Tak přestaňte. LR má přírodní produkty, které pomohou i vašemu zvířecímu kamarádovi.

Že LR produkty opravdu fungují i na zvířata, jsem prověřila já sama se svými psy, další chovatelé i veterináři, kteří je doporučují dál. Čtyřem německým dogám, které jsem měla v chovatelské stanici, pomohly zahnat spoustu zdravotních problémů. A když se už nějaký problém či zranění vyskytne, kde je potřeba lékařský zákrok, hojení je díky produktům mnohem rychlejší a pejsek má více síly.

Po kterých produktech tedy sáhnout?

Aloe Vera drinking gel Freedom

Drinking gel až zázračně pomáhá proti bolavým kloubům starších mazlíčků a větších psích plemen. V jedné dávce chlupáčovi naservírujete kloubní výživu v podobě kolagenu a chondroprotektiv. Aloe vera navíc díky enzymoterapii úspěšně bojuje proti zánětům. Mimo jiné posiluje imunitu a zlepšuje zažívání. Je perfektní jako prevence před velmi nebezpečnou torzí žaludku. A jako bonus se stará o nádherně lesklou srst.

Dávkování: Na 1 kg mazlíčka = 1 ml gelu denně. Gel podávejte stříkačkou rovnou do tlamy, nebo nalijte na krmení. Nesmí být ale horké. S jídlem se produkt hůř vstřebává, proto zvyšte dávku.

O produktu více zde >>

Active Freedom

Kapsle výborně podporují působení Aloe Vera drinking gelu. Vitamíny posilují kosti a klouby, mangan urychluje regeneraci a chondroprotektiva klouby vyživují a hydratují je.

Dávkování: 2 tablety denně. Není potřeba podávat kapsle jako prevenci. Jsou ale skvělé, když už mazlíčka něco bolí nebo při zranění. Urychlují hojení ran a regeneraci celého těla.

O produktu více zde >>

Colostrum

Přírodní antibiotikum z přebytků kravského mleziva obnovuje imunitu a pomáhá při léčbě nemocí. Skvělé výsledky má například u psincového kašle, kdy už by lékař nejspíš nasadil antibiotika. Colostrum dejte i fence 2 týdny před porodem. Urychlí tvorbu mléka, regeneraci a pomůže štěňatům s imunitou.

Dávkování: Podávejte kapsle nebo tekuté rovnou do tlamy a krku. Tekuté colostrum aplikujte u velkých psích plemen 8 ml denně stříkačkou. V akutních případech jím nešetřete. Lahvičku spotřebujte do 3 dnů a pak přejděte na kapsle. Kapslové Colostrum podávejte 2 tablety denně jako prevenci, ale opět záleží na velikosti psa. V akutních případech (například u psincového kašle) podávejte alespoň 2 tablety 3x denně.

TIP: Colostrum by měli pejskové užívat i před operací. Při plánovaném zákroku podávejte alespoň 2 týdny předem a po něm nasaďte 2x denně 2 tablety po dobu alespoň 2 týdnů. Díky Colostru se vyhnete zánětům. Psí tělo se krásně hojí a regeneruje.

O produktu více zde >>

Super Omega

Kapsle obsahují blahodárné omega 3 mastné kyseliny a tím přispívají k normální funkci srdce. Psi je milují a snadno rozkoušou. Navíc po nich mají nádherně lesklou srst. Preventivně je podávejte všem psům od 5 let, abyste zabránili srdečním příhodám. S věkem jejich pravděpodobnost stoupá. A pokud veterinář odhalí problémy se srdcem dřív, nasaďte je hned.

Dávkování: 3 tablety denně.

O produktu více zde >>

Pro 12

Velmi účinná a rychlá probiotika vyřeší zažívací problémy vašeho mazlíčka. Nasaďte je při průjmech, zvracení i užívání antibiotik. Působí okamžitě a pomáhají i při kožních problémech.

Dávkování: 1 tableta denně. Při užívání antibiotik podávejte 2 tablety v době mezi léky.

O produktu více zde >>

Reishi Plus

Reishi podporuje správnou funkci cév, zdravou energetickou výměnu, chrání buňky před oxidačním stresem, pomáhá udržovat zdravé kosti a navíc účinkuje proti dýchacím problémům, astmatu a alergii. Dokonce má výborné výsledky při boji s onkologickým onemocněním. Pokud ale vašeho pejska potkalo něco závažnějšího, raději se mi ozvěte.

Dávkování: Reishi se běžně preventivně nepodává, ale při astmatu, onkologickém onemocnění nebo v akutních případech podávejte 2 tablety 3x denně.

O produktu více zde >>

Aloe Vera sprej první pomoci

Velmi praktický sprej, který zažene všechny kožní problémy. Zklidňuje, hydratuje a podporuje regeneraci. Poradí si s vyrážkou, alergií i poraněním. Je skvělý jako výplach a čištění uší. Pořiďte si ho, i když máte březí fenku. Po porodu jím potřete bradavky a novorozenečkům pupeční šňůru.

O produktu více zde >>

Aloe Vera hydratační gelový koncentrát

Hustý gel obsahuje 90 % aloe vera a léčí kožní problémy. Zvlhčuje, chladí a zklidňuje postižené

místo. Natřete ho ještě přes sprej první pomoci nebo samostatně.

TIP: Vymáčkněte gel do misky, vysypte do něj 2 kapsle Colostra a 1 tabletu Pro 12. Vzniklou

kašičkou potřete nejhorší místa. Zničí bakterie a působí jako lokální antibiotikum.