Okouzlete své okolí hustými a dlouhými řasami

Okouzlete své okolí hustými a dlouhými řasami - Via Elite

Dámy, také jste si takové řasy vždycky přály? Krásné řasy vám zajistí uhrančivý pohled a mladistvý vzhled. A s naším aktivačním řasovým sérem se váš sen může stát skutečností. Seznamte se s ním na vlastní kůži.

Dokázáno: Krásné řasy pro ženy v každém věku

Možná to zní jako klišé, ale účinky séra jsou opravdu vědecky prokázané 🙂 Výsledky šestitýdenního uživatelského testování totiž ukázaly, že funguje. Po této době budou vaše řasy o 35 % delší, plnější a zdravější.

Dobrá zpráva je, že aktivační sérum mohou používat ženy všech věkových kategorií, ať už je vám dvacet, čtyřicet, nebo třeba šedesát let. Dívky a mladší ženy oceňují, že mají díky séru téměř dokonalé řasy. Ženy ve středním a zralém věku zase vyzdvihují, že s krásnými řasami vypadají ženštěji a mladistvěji.

Použití séra je velmi jednoduché

Přitom v tom není žádná věda. Aplikace séra na řasy je snadná. Abyste dosáhly okouzlujících řas, stačí se držet těchto kroků:

  • Před nanesením séra si odličte a umyjte obličej.
  • Na takto připravené řasy naneste sérum, asi po minutě se zcela vstřebá.
  • Denní nebo noční krém či další séra použijte až po nanesení řasového séra.
  • První měsíc používejte sérum každý den 2x (ráno a večer), poté stačí 2-3x týdně na udržení.

 

TIP: Pokud přestanete sérum používat, vrátí se řasy do původního stavu. Proto doporučuji sérum průběžně aplikovat pro udržení krásných a bohatých řas.

V čem je to kouzlo?

Aktivační řasové sérum obsahuje čtyři účinné látky, které z vás udělají divu s dlouhými řasami. Widelash je ingredience, která díky látce peptin biotin ukotvuje řasy a aktivuje jejich růst. Capyxill zase označuje výtažek z jetele lučního a snižuje ztrátu řas a stimuluje růst.

Rovisome Hair Growth je složka, která obsahuje vitamín H, B5 a kofein. Řasy jsou díky tomu hustší, pružnější a silnější. A nakonec v séru najdeme Kerastim S. Ten obsahuje cyteny, které stimulují růst řas a zajistí vám nekonečně dlouhé řasy.

100% bezpečné

Možná jste zaznamenali, že lidé se zeleným očním zákalem používali speciální kapky, po kterých výrazně rostou řasy. Některé firmy s tím začaly obchodovat a účtovaly si za 2,5 mililitru asi 1 000 korun. Kapky však obsahují nebezpečnou látku bimatoprost, která může změnit zbarvení oka.

Na trhu existuje i verze bez bimatoprostu. Ovšem tam se cena za 2,5 mililitru šplhá ke 2 000 Kč.

LR aktivační řasové sérum nejenže neobsahuje žádné škodlivé látky, ale navíc je i dermatologicky testované a nedráždí oči. Neublíží vám a naopak hodně pomůže. A zajímavá je i cena séra. Lahvička s 5,5 mililitry vychází v prodejní ceně na 1 236 Kč a nákupní cena je dokonce 918 Kč! Taková nabídka na trhu nemá konkurenci.

Máte zájem o více informací? Ozvěte se mi, ráda si s vámi o séru popovídám.