Pavla Nevídalová: Motorem ke zhubnutí pro mě byla vnučka

Pavla Nevídalová: Motorem ke zhubnutí pro mě byla vnučka - Via Elite

Pavle Nevídalové je 43 let. Zdravý životní styl ji nikdy příliš nezajímal. Přesto však dokázala zhubnout 30 kilogramů. Jsem velmi ráda za tento rozhovor, protože s sebou nese silný příběh. S Pavlou nás cesty svedly dohromady kvůli zdravotním problémům Beátky, vnučky, kterou mají s manželem v pěstounské péči.

Beátka podstoupila ve 4 měsících velmi těžkou operaci srdce a doktoři jí bohužel nedávali moc šancí. Operaci sice přežila, ale dále hrozilo, že kvůli slabé imunitě nikdy nebude moci chodit do školky a mezi lidi, a to ani do supermarketu. Když by totiž onemocněla, srdíčko by to nezvládlo.

Měla jsem doporučení, že paní Nevídalová má zájem o Colostrum. Po domluvě jsem se proto vydala do neznáma za Brno a jak se říká, 10x je to zbytečné a 1x se to vyplatí. Nemám na mysli finanční rovinu, ale to, že vezete zoufalým lidem naději.

A tekuté colostrum opravdu dokázalo naději naplnit. Jak to dopadlo? Když po celé zemi zuřila chřipková epidemie a všechny děti ve školce byly nemocné, tříletá Beátka s nemocným srdíčkem zůstala absolutně zdravá!

Dnes je Beátce 5 let, před půl rokem byla na dovolené v Dubaji a užívá si šťastného dětství. S takovými příběhy musíte svou práci milovat! Díky tomu se Pavla Nevídalová dozvěděla i o dietním konceptu LR a zhubla krásných 30 kilogramů. Zeptala jsem se jí proto, jak to udělala a co ji k tomu motivovalo. Věřím, že inspiruje i vás.

Pavlo, kdy u vás nastala tato změna v přístupu k životu?

Před dvěma lety, když moje váha dovršila 102 kilogramů.

Co vás přimělo k hubnutí?

Hlavní motor pro mě byla moje vnučka, které v té době byly 3 roky a kterou máme s mužem v pěstounské péči. Má po operaci srdce, vyžaduje velkou péči a já byla bez energie, unavená, líná a neaktivní. Uvědomila jsem si, že tu pro ni musím ještě dlouhou dobu být, a právě tam nastal zlom, kdy jsem se na sebe naštvala.

Můžete popsat, co proces hubnutí obnášel? Jakým způsobem jste se rozhodla zhubnout?

Druhý den ráno jsem vyházela celý obsah lednice a špajzu a zainvestovala do zdravých potravin. Počáteční investice byly za zdravé jídlo větší.

Jak vypadal váš jídelníček během dne?

Ráno tablety ProBalance a koktejl Figu Active. Jídlo pravidelně každé tři hodiny. Hodně zeleniny, bílé jogurty, ovoce, ovesné vločky, pohanka, pečivo pouze tmavé, většinou ale ze špaldy. Vyřadila jsem mléko, cukry a slané věci.

Kombinovala jste zdravé stravování i se sportem?

Ano, třikrát týdně jsem cvičila a kombinovala s nordic walkingem. Po sportu jsem si opět dala Figu Active.

Měla jste podporu okolí a rodiny?

Mám úžasného manžela, který mě velmi podpořil tím, že šel do hubnutí se mnou a zhubl též 15 kilogramů.

Co byste doporučila ostatním, kteří stojí teprve na začátku cesty za shozenými kilogramy?

Hlavně vydržet. Ze začátku je to velký boj, ale já mám nyní váhu 72 kilogramů. Tu si držím už dva roky. A také bych chtěla doporučit produkty na hubnutí od LR, jako je Figu Active. Jsou výborné a dnes už bez nich nemůžu být.

TIP: Pamatujte, že nejdůležitější krok pro zhubnutí je rozhodnutí. A pak pevná vůle. Chcete vědět více o tipech na trvalé zhubnutí bez jojo efektu? Nahlédněte do našeho velkého průvodce hubnutím.