Posilte svou imunitu včas. Poradíme vám, jak na to

Posilte svou imunitu včas. Poradíme vám, jak na to - Via Elite

Víte, proč je imunita pro naše tělo tak důležitá? Posílený organismus má větší šanci odolat přenosu virů a také se při nákaze s obtížemi lépe a rychleji vyrovnat. Lidem po celém světě prospívají doplňky stravy německé TOP kvality od společnosti LR Health & Beauty. Poznejte je i vy.

Čím tedy posílit imunitu?

 

Posilte svou imunitu včas. Poradíme vám, jak na to - Via EliteColostrum

Tento doplněk stravy obsahuje imunoglobuliny a aminokyseliny. Je to skvělá imunita pro všechny – od dětí až po seniory (mohou i těhotné!). Má až 40x více účinných látek a vyrábí se unikátním patentovaným zpracováním za studena z přebytků colostra z uznávaných německých mléčných farem. Proto je pro Čechy ideální. Dejte si colostrum jako základ imunity a v této době si přidejte i kapsle Cistus Incanus – společně tvoří výbornou dvojku!

Zjistit více

 

 

Posilte svou imunitu včas. Poradíme vám, jak na to - Via EliteCistus Incanus

Doplněk stravy bohatý na polyfenoly, které zabraňují pronikání všech typů virů do buněk. Působí jako antioxidant, který zbavuje organismus škodlivin, detoxikuje tělo a tím zvyšuje imunitu. Cistus nabízíme ve třech formách – kapsle, čaj a sprej do krku.

Zjistit více 

 

 

Posilte svou imunitu včas. Poradíme vám, jak na to - Via EliteAloe Vera drinking gel Immune Plus

Nápoj přispívá posílení našich vlastních imunitních buněk, aktivují produkci nových a stimulují imunitní systém, který je pak schopný bojovat proti virům rychleji a účinněji. Doplněk stravy obsahuje 85 % aloe vera, která působí antioxidačně. V kombinaci se zázvorem, který podporuje obranyschopnost, ničí bakterie a podporuje vykašlávání, je Aloe Vera drinking gel v boji proti virům neporazitelný.

Zjistit více

 

 

Posilte svou imunitu včas. Poradíme vám, jak na to - Via EliteVita Active

Hledáte vitamíny na imunitu? Vita Active je nálož vitamínů A, B, C a D, kyseliny listové, draslíku, železa, vápníku a dalších vitamínů a minerálů, které posilují organismus. Hustá ovocná šťáva má vynikající chuť a dá se kombinovat s vodou, jogurtem nebo müsli. Tato výborná posila pro dospělou i dětskou imunitu je zcela bez konzervantů a 100% přírodní.

Zjistit více

 

 

Posilte svou imunitu včas. Poradíme vám, jak na to - Via EliteProbiotika Pro 12

Silná imunita začíná ve zdravých střevech. Probiotika Pro 12 obsahují až miliardu prospěšných bakterií 12 různých kmenů, zatímco běžná probiotika průměrně jen 6 druhů. Mikrokapsle s patentovaným zapouzdřením přispívají k tomu, že se bakterie dostanou až do střev.

Zjistit více

 

Posilte svou imunitu včas. Poradíme vám, jak na to - Via EliteAloe Vera produkty

Doporučuji mít při sobě a používat produkty z aloe very, jelikož se osvědčila jako přírodní dezinfekce: mycí emulze, čisticí ubrousky a sprej první pomoci, který doporučuji v ,,kabelkovém“ balení a kdykoliv použijte!