Pošlete viry na dovolenou. S rostlinou Cistus Incanus

Pošlete viry na dovolenou. S rostlinou Cistus Incanus - Via Elite

Nemoc, i když je to třeba jen obyčejná viróza, dokáže tělo pořádně potrápit. Kazí plány a posílá nás do postele. Naštěstí existují přírodní přípravky, které nám pomáhají. Využijte tradici, která je známá už od 4. století. Čaj z rostliny Cistus Incanus tehdy pili obyvatelé okolí Středozemního moře, aby podpořili zdraví. A vy její účinky můžete ochutnat také.

Přírodní silou pro pevné zdraví

Rostlina Cistus Incanus podporuje organismus několika způsoby. Rostlina je bohatá na polyfenoly, které zabraňují pronikání všech druhů virů do buněk. Působí také jaké antioxidant, který neutralizuje volné radikály a díky tomu zbavuje organismus škodlivých látek. Kromě toho velmi dobře detoxikuje tělo a tím zvyšuje jeho obranyschopnost.

Keře divoké růže Cistus Incanus rostou na suchých svazích hor v Řecku. Půda je tam bohatá na magnesium. Hořčík, který je velmi důležitý pro správný chod lidského těla, se tak dostává i do rostliny. V LR získáváme z rostliny to nejlepší. Při sklizni vytřídíme pouze jemné listy bohaté na účinné složky. Listy se pak nasekají, usuší a louhují. Extrakt z výluhu se nakonec vysuší a využívá se na výrobu čaje, kapslí nebo spreje do úst.

Pročistit organismus

Čaj obsahuje kromě listů Cistu ještě mátu, která podporuje zažívání a dodává čaji výbornou chuť. Denně můžete vypít až tři šálky. Čaj je stoprocentně přírodní. Pijte ho, pokud chcete vyčistit organismus, zvýšit příjem tekutin i když se necítíte moc dobře.

Na podporu imunity a při nástupu nemoci zase doporučuji užívat kapsle, které jsou silnější.

TIP: Když mám pocit, že něco přichází, dám si po dvou kapslích Cistus Incanus a ještě Colostrum. Mám tak pojištěné, že bojuji najednou s bakteriemi i viry. A vím, že budu brzy fit.

Na cesty či jako pohotovostní řešení se hodí ústní sprej. Kromě 86% roztoku cistu obsahuje ještě vitamín C a E pro posílení imunity a ochranu buněk před oxidativním stresem.

TIP: Víte, že sprej ocení také učitelé, zpěváci a všichni, kdo namáhají hlasivky? Pomáhá totiž i při ztrátě hlasu. Stačí pravidelně nastříkat do krku a za půl dne je hlas zpět.

Chrapot i klíště

Sprej však najde uplatnění nejen v krku. Virový původ mají také opary. Postříkejte je sprejem. Použít ho můžete i na vpich po přisátí klíštětem.

TIP: Cítíte, že vám na rtu nebo na nose začíná opar teprve rašit? Dejte si hned 2 kapsle, užívejte je 3x denně a postříkejte místo sprejem.

Chcete poradit, která forma této rostlinky je pro vás nejvhodnější? Mám je všechny otestované a ráda vám s výběrem poradím.