MicroSilver: Posviťte si na bakterie a prospějte pleti i zubům

MicroSilver: Posviťte si na bakterie a prospějte pleti i zubům - Via Elite

Trápí vás vysušená kůže, nadměrné pocení či zápach z úst? Za všechny tyto neduhy mohou bakterie. A možná vás překvapí, co proti nim účinkuje. Stříbro. Tento prostředek znali a používali lidé už v dávné minulosti. A LR na ně s úspěchem navazuje. Seznamte se s řadou MicroSilver Plus.

Stříbro, nebo mikrostříbro?

Stříbro má přirozené antibakteriální účinky. Působí už při velmi malém množství, a proto je jeho aplikace pro tělo naprosto bezpečná. Technologie MicroSilver stříbro pomocí vysokého napětí rozruší na atomy, které se následně spojí v houbovitou strukturu se strukturovanějším povrchem.

Díky tomu na sebe umí navázat rychleji ještě více bakterií a je tak mnohem účinnější než běžné kosmetické přípravky obsahující stříbro. A kdy vám mikrostříbro prokáže největší službu?

Problematická pleť a akné

Množící se mikroorganismy způsobují na obličeji ucpávání pórů. Pupínky, které se tvoří následně, jsou živnou půdou pro bakterie a záněty. LR proti nim posílá do boje dvojici stabilizačních produktů – mycí a pleťový krém MicroSilver Plus. Antibakteriální účinky mikrostříbra v přípravcích podporuje uklidňující dexpanthenol a hojivý zinek.

Zápach při pocení

Bakterie také způsobují zápach při rozkládání potu. Všichni se proti němu ale chceme chránit bezpečně a hledáme přípravky bez obsahu hliníkové soli (aluminia). Deodorační kulička MicroSilver Plus Deo pomáhá přirozeně zúžit póry, předcházet skvrnám od potu (na bílé košily nezanechává žluté fleky) a na 24 hodin chránit před nepříjemným zápachem.

Citlivé zuby a dásně

Bakterie v ústech zapřičiňují kazy i zápach. Proto je právě v ústní dutině velmi důležité se jich zbavit. Zubní pasta s mikrostříbrem pomáhá bránit tvorbě zubního plaku a kazu, posílit zubní sklovinu a odstranit zápach z úst. Této pastě říkáme večerní, protože je ideální právě na využití před spaním (ráno používáme zubní pastu s aloe vera). Po probuzení totiž není tolik cítit z úst. Péči podpořte ještě žvýkačkou bez aspartamu pro zdravé zuby.

Lupy a svědící hlava

Lupy (keratin) produkuje hlava jako obrannou reakci proti bakteriím. Šampon proti lupům je pouze neodstraňuje, ale pomůže vás zbavit i jejich příčiny. Mikroorganismy se k hlavě nedostanou přes ochranný film, který tam přípravek vytvoří.

Suché, hrubé a namáhané ruce

Ruce, nejčastěji z celého těla, přicházejí do kontaktu s bakteriemi. Proto je nutné je také nejvíce chránit. Základem je pravidelné a pečlivé mytí pomocí mycí emulze, která kůži nevysušuje. Antibakteriální gel zase pomáhá chránit před bakteriemi a nemocemi i bez vody. Navíc je ideální na cesty.

Všechny produkty ze série MicroSilver Plus mám otestované na sobě. Ozvěte se mi, jestliže chcete poradit.