Představujeme novou halu na nejmodernější výrobu produktů z aloe vera

Představujeme novou halu na nejmodernější výrobu produktů z aloe vera - Via Elite

Aloe vera přípravky patří už 15 let mezi nejúspěšnější a neprodávanější z našeho portfolia. LR se proto rozhodla takové výročí oslavit vylepšenou řadou Aloe Via pro vnější péči a také zbrusu novou výrobní halou v Německu, kde můžete výrobu vidět na vlastní oči.

Prohlédněte si dílnu

Moderní, prostorná a plná okouzlující vůně z aloe vera. Taková je nová hala, ve které vznikají produkty z aloe. I když výrobní prostory zabírají neuvěřitelných 2 000 metrů čtverečních, její stavba netrvala ani rok. V nejmodernějším evropském provozu vyrábějícím aloe produkty najdete také sklady, kanceláře a konferenční místnosti. A proč jsme se vůbec rozhodli halu postavit? Odpověď je jednoduchá – LR je totiž největším výrobcem produktů z aloe v Evropě.

Snad tím nejzajímavějším, co každý návštěvník ocení, je prosklená chodba Skywalk. Ve čtyřicetimetrové chodbě v prvním patře se ocitnete uprostřed všeho dění. Uvidíte totiž, jak se výrobky s aloe vyrábějí – od míchání, přes plnění až po finální balení. Objevíte se v kouzelné dílně, kde místo alchymistů pracují nejmodernější stroje a technologie.

Věděli jste, že:

  • V novém závodě vyrobíme každý den až 20 000 litrů Aloe Vera drinking gelů?
  • Při stavbě jsme použili 600 metrů čtverečních skla a 1200 metrů čtverečních asfaltu?
  • Nové nádrže jsou tak velké, že je dělníci museli spouštět do haly jeřábem? Do žádných dveří se totiž nevešly.
  • Stavba začala v dubnu roku 2017 a už v prosinci jsme slavnostně spouštěli provoz?
  • LR investovala do této inovativní výroby 10 milionů eur, což je více než 254 milionů korun?

Seznamte se novou řadou Aloe Via

Vedle oblíbených Aloe Vera drinking gelů LR všechny své produkty s obsahem aloe vera vylepšila a vytvořila pro ně také modernější balení. Hlavními účinky však zůstávají hydratace pokožky i organismu, regenerace, detoxikace a zlepšení imunity.

V čem je síla produktů Aloe Via?

  • Obsahují až 90 % aloe vera.
  • Nenajdete v nich parabeny ani minerální oleje, které jsou častými alergeny.
  • Přidali jsme do nich bio extrakty, abyste byl produkt co nejúčinnější.
  • Výrobky netestujeme na zvířatech.

 

Aloe Via nabízí sady pro péči o obličej, tělo a vlasy, některé výrobky se hodí především k péči o dětskou pokožku a v řadě Aloe Via najdete i solární péči. Nechybí ani SOS speciální péče s tolik oblíbeným Aloe Vera sprejem první pomoci nebo hydratačním koncentrátem.