Přestaňte bojovat s vráskami. Vyžehlete je

Přestaňte bojovat s vráskami. Vyžehlete je - Via Elite

Být věčně krásná, mladá, nestárnout. Které ženě by se nelíbilo vymazat z tváře všechny stopy po starostech, únavě, přemíře opalování a přibývajících letech. Je ale vůbec možné se vrásek nadobro zbavit? Věřte, nebo ne, jde to 🙂

Na trhu existuje nepřeberné množství krémů, sér i skoro kouzelných elixírů, které slibují zázraky, ale výsledky nakonec nejsou příliš valné. Přitom přes 70 % žen některé z nich denně používá. Namazat se krémem ale nestačí.

Zahřát a zchladit

LR proto opět přináší řešení v podobě revoluční technologie, která vrásky doslova vyžehlí z obličeje. Navazuje na moderní způsob čištění pleti oscilačním kartáčkem Zeitgard a přichází s druhou fází péče Zeitgard Anti-age system. Říkáme mu jednoduše – žehlička na pleť.

Na první pohled je žehlička podobná kartáčku z první fáze. Narozdíl od něj má ale nahoře ergonomicky zaoblenou tepelnou destičku. Ta podporuje aplikaci účinného přípravku. Systém pracuje na třech jednoduchých, ale velmi efektivních základech. Zahřátí, zchlazení a vibrace.

Jak na to?

Nejdříve na pleť naneste vybraný pečující gel, zapněte přístroj, který se zahřeje na 42 °C, a přiložte ho na tvář. Póry tak dostanou signál, že je tělo přehřáté a otevřou se. Díky tomu se přípravek dostane mnohem hlouběji do kůže, kde může začít plně působit. Tím, že se pleť zahřeje, se také aktivují fibroblasty, buňky, které produkují kolagen. Ten je pro elasticitu kůže důležitý. Jak ale stárneme, tyto buňky jsou „línější”, proto jim musíme zahříváním pomoci.

Druhá fáze je studená. Po přepnutí začne destička chladit až na 5 °C. V tuto chvíli se póry zase okamžitě zatáhnou a gel je v pleti důkladně uzavřený.

Po celou dobu péče si můžete sami zapínat či vypínat jemné vibrace, které celý proces ještě zintenzivní. Navíc stimulují vazivovou tkáň a tím se podporují regenerační procesy, které jsou pleti vlastní a odstraňují se nežádoucí škodliviny.

Vhodný základ

Abyste opravdu dosáhli kýženého výsledku, doprovoďte žehličku speciálními kosmetickými produkty Zeitgard, které jsou k této péči přímo určené. Nikdy nezažehlujte běžné krémy.

Kolem očí aplikujte Oční sérum. To mohou používat mladší i starší ženy. Na zbytek obličeje pak nanášejte pleťové gely.

Hydratační krémový gel je vhodný pro mladší typ pleti, který se s vráskami ještě příliš nepotýká. Pomáhá při prevenci a korekci prvních ztrát pružnosti kůže, kterou způsobuje především špatná hydratace.

Zralejší ženy, které touží po vyhlazenější pleti, sáhnou po Restrukturalizačním krémovém gelu, který podporuje výstavbu buněčných struktur.

TIP: Při žehlení tváře postupujte krok za krokem. Nejdříve celý proces (tedy nanesení krému, zahřátí a zchlazení) proveďte kolem očí, poté na tváři, následně na čele, bradě a zbytku obličeje. Pokud byste nejdříve natřeli celý obličej krémem, poté ho celý zahřáli a nakonec celý zchladili, nebude mít žehlení takový efekt.

A co skutečné výsledky?

Teorie zní velmi dobře, ale jaká je realita? LR v roce 2015 systém testovalo na nezávislých uživatelích a již po šesti týdnech většina z nich potvrdila viditelné i hmatatelné výsledky. Až 90 % z nich si hned všimlo pružnější a hydratovanější pokožky. I já sama vidím účinky na svých klientkách. Podívejte se ale také na tváře LR partnerek, které žehličku používají. Vypadají opravdu mladistvě 🙂

Zeitgard žehlicí systém doporučuji používat na začátku každý druhý den, později stačí jednou až dvakrát týdně.

TIP: Skutečně dokonalé pokožky docílíte kombinací obou Zeitgard přístrojů. Základem je totiž perfektně čistá pleť. Proto si ji důkladně a ideálně každý den čistěte elektrickým oscilačním kartáčkem. Pro následnou péči si pak vyberte jeden z denních či nočních krémů podle typu vaší pleti.

V salónech krásy dnes najdete moderní a účinné přístroje. Ale kdo má čas pravidelně dojíždět, hledat parkování a trávit hodiny na ošetření? LR myslí na moderní rychlou dobu. Ošetření Zeitgard kartáčkem i žehličkou vás bude stát dohromady jen 5 minut času denně!

Jestli si nevíte rady, který krém byste na vaši pleť měli použít nebo jak přístroje správně používat, ráda vám poradím. A pokud si budete chtít žehličku vyzkoušet a vidět hned výsledky, napište mi, zapůjčím.