Proč jet na 4. Global Leader Convention (GLC)

Proč jet na 4. Global Leader Convention (GLC) - Via Elite

S oblibou říkáme, že není důležité datum, kdy jste se do LR zaregistrovali, ale kdy jste se rozhodli. A často takové rozhodnutí přichází po takzvaném „cvak”. A to moje cvak, od kterého se všechno v mé LR kariéře změnilo, přišlo právě na 3. GLC v roce 2013 v Berlíně. Za pár měsíců, 17. listopadu, se koná další GLC, tentokrát v německém městě Frankfurt am Mein. Ukážu vám, proč byste se neměli rozmýšlet a být u toho.

Pamatuji si to jako dneska. Bylo jaro, já jsem měla po státnicích a přemýšlela jsem, že bych chtěla být zase aktivní v LR. Nemohla jsem v sobě ale najít ten správný „drive“, zapálení, něco, co by mě zvedlo ze židle. Sice jsem v té době podnikala, ale pořád jsem podvědomě věděla, že LR je moje cesta.

A právě v té době přišla kvalifikace na tuto akci. Tehdy to pro mě znamenalo během 3 měsíců plnit 4x větší obrat než doposud a udržet ho 3 měsíce po sobě. Začátek kvalifikace byl navíc v srpnu, kdy často rádi používáme výmluvu, že nikdo nepracuje, protože jsou prázdniny. A to bylo to správné „nakopnutí” a motivace k práci. Konečně!

Správná chvíle to vzdát?

Věřte, že když něco plníte, vždycky vám přijdou do cesty překážky, protože vás život a LR zkouší, jestli si ten úspěch zasloužíte. Nebylo tomu jinak ani tenkrát. Poslední měsíc kvalifikace, předposlední den v měsíci, jsem se probudila bez hlasu. A že nechybělo málo do splnění, bylo jasné.

Teď by byl ten správný okamžik i vhodná výmluva to vzdát. Vzdát to ale umí každý. Proto jsem se pustila do psaní zpráv, téměř neustále jsem si do úst stříkala Cistus sprej, vařila si Cistus čaj a pila Colostrum. Poslední den v měsíci (den na to!) jsem už seděla v kanceláři a obvolávala.

Rio na dohled

Ještě, že jsem to dotáhla. Na akci v Berlíně jsem totiž pochopila sílu firmy. Celou dobu jsem byla velmi natěšená až vzrušená všemi těmi věcmi, které postupně přicházely. Nejlepší byl ale okamžik, když se na pódiu objevily brazilské tanečnice a vzápětí byla vyhlášena kvalifikace na Elite Trip do Rio de Janeiro.

Jako kdyby do mě někdo píchl injekci. Začala jsem šílet, radovat se a říkala jsem si: „Kdy jindy a jak jinak se dostat na takovou dovolenou?”. Toho času to bylo 5 let, kdy jsem „nepáchla“ z Brna. Jak z finančních, tak z časových důvodů.

Po příjezdu domů jsem si napsala na papír, kde budu za 3 roky, když:

a) budu dělat nadále LR i podnikání,

b) budu dál jen podnikat,

c) budu jen v LR.

Jasně mi z toho vyšlo, že v případě a) se neposunu nikam ani v jednom, v případě b) jsem se snažila už 7 let a nebyla jsem na tom o moc lépe než na začátku, takže jasně zvítězila varianta c). Od ledna 2014 jsem přestala být fyzicky na směnách a vzala LR jako prioritu.

Co se tedy od toho „cvak“ změnilo?

  • 5 měsíců od GLC jsem si začala plnit pozici Organizační manažer a půlroční kvalifikaci úspěšně dokončila.
  • 2 roky na to jsem prodala své podnikání (ten proces opravdu trval tak dlouho).
  • Dostala jsem se do TOP 50 nejlépe placených lidí v LR v ČR.
  • Dosáhla jsem na „velký“ Mercedes GLC.
  • Splnila jsem si kvalifikaci na wow dovolenou do Ria de Janeiro.
  • Konečně jsem začala vydělávat peníze „pro sebe”, které jsem si mohla i užít.

 

A celkově jsem se přesvědčila, že rozhodnutí dát LR prioritu stálo za to. Dnes už toho mám za sebou mnohem více – nejen dovolených, ale hlavně úspěchů svých i svého týmu.

Díky dovolené v Riu jsem tenkrát našla dvě partnerky, které dodnes patří k mým nejúspěšnějším v týmu a jezdí firemními vozy. Jedna z nich jede dokonce letos v září na firemní dovolenou do Portugalska. A také už umím čerpat výhod MLM.

Takže co vlastně odstartovalo mé LR nadšení, dnes povolání? Bylo to rozhodnutí, že si splním kvalifikaci na GLC. Proto nabádám všechny, kdo o tom uvažují – udělejte opravdu všechno pro to, ať tam jste! 🙂

Pár technických informací na závěr

Pro účast na akci je nutné splnit kvalifikaci. Ta obnáší alespoň jednu z následujících podmínek:

  • za červenec je potřeba splnit týmového manažera, což znamená vlastní obrat 100 BH a skupinový 16 000 BH na 8 bonusových liniích
  • za období leden až červenec je potřeba mít celkově vlastní obrat 15 000 BH

 

POZOR! Tím se kvalifikujete nejen na GLC, ale i na následující ples.