REVOLUCE V MLM: Garantovaný příjem až 336 000 Kč za rok!

REVOLUCE V MLM: Garantovaný příjem až 336 000 Kč za rok! - Via Elite

Víte, proč lidé chodí do práce, která je nebaví a ve které nejsou spokojení? Kde je štve šéf a kde nejsou adekvátně ohodnocení? Mají jistotu příjmu a tím pádem jistotu, že budou schopní platit složenky. Každou minci ale tvoří dvě strany. V zaměstnání máte sice jistotu hned od začátku, ale vyhlídky k posunu minimální. V MLM je to obvykle naopak.

Zaměstnání vs. podnikání

V zaměstnání víte, jak dlouho trvá pracovní doba, jaká je náplň vaší práce a kolik za ni dostanete peněz. Pokud úkoly zvládnete dříve, třeba už za 3 hodiny, nemůžete se ovšem jen tak sebrat a odejít domů. Musíte zůstat do konce 8hodinového pracovního dne. A naopak. Když práci v tomto čase nezvládnete, musíte zůstat tak dlouho, než je hotová.

Při podnikání běží vaše pracovní doba nonstop. Dlouhou dobu nevyděláváte a jen splácíte závazky. Když začnete pracovat v MLM, začátky znamenají více práce za méně peněz. Jenže to se velmi brzy zlomí a křivka se převrátí – pracujete mnohem méně za více peněz. A trvá, než tento zlom nastane. Lidé ovšem mnohdy odejdou dřív, než se posunou. Měsíční platby a životní náklady totiž vyžadují platby a ne každý si může dovolit věnovat čas navíc rozjezdu svého podnikání.

Nejvyšší čas na změnu

MLM je na trhu už téměř 80 let. Proto bylo na čase, aby některá MLM firma přišla s novým revolučním krokem. Jsme to my – německá firma LR Health & Beauty – a náš FAST TRACK BONUS. A v čem je jeho kouzlo? Při dosažení dané pozice víte přesně, kolik si vyděláte.

Tento program může být pro začínající podnikatele velmi zajímavý. Nevyžaduje žádný čas navíc a odměnou je jistý příjem. Sama vím, jak takový jistý příjem pomůže nejen v začátcích podnikání.

U tohoto garantovaného příjmu víte přesně, co máte udělat. Kdy a za jak dlouho to zvládnete, ovšem záleží jen na vás. Peníze máte jisté. A můžete si za rok vydělat až 336 000 Kč.

Proč jsme se rozhodli pustit FAST TRACK BONUS do světa?

Dosud platilo, že pokud jste začínali a našli jste hned šikovného člověka, nebyla tato fáze příliš motivační. Rozdílový bonus byl malý nebo žádný. Nyní jste naopak motivovaní hledat šikovné lidi už od začátku spolupráce, která se vám vyplatí i finančně.

FAST TRACK BONUS získáte při splnění těchto podmínek

REVOLUCE V MLM: Garantovaný příjem až 336 000 Kč za rok! - Via Elite

Jak to funguje?

  • Máte 1 + 3 měsíce (počítají se 3 plné měsíce) od registrace na to, abyste dosáhli minimálně pozice Junior manažer, a měsíc na to tuto pozici potvrdili. Pokud tak učiníte, celkově si garantujete na 12 měsíců jistý příjem (podle dosažení dané pozice Junior manažer/manažer/junior týmový manažer). Během těchto 12 měsíců nesmíte spadnout pod pozici Junior manažer (14%).
  • Pokud byl váš bonus v prvním měsíci kvalifikace například 2 200 Kč a druhý 2 900 Kč, za první vám přijde bonus 2 200 Kč a za druhý 7000 – 2200 = 4800 + 7000 = 11 800 Kč.

 

A co ti, kteří už jsou v LR zaregistrovaní

A pohybují se do maximálně pozice Junior týmový manažer (21%)?

REVOLUCE V MLM: Garantovaný příjem až 336 000 Kč za rok! - Via Elite

 

Chápu, že na první přečtení nemusí být všechny podmínky zcela pochopitelné. Možná máte otázky a v hlavě se vám honí myšlenky. Zavolejte mi, ráda se s vámi setkám osobně, vysvětlím vám všechno potřebné a naplánuji s vámi konkrétní kroky k tomu, abyste dosáhli FAST TRACK BONUSU. Ozvěte se!