Rozhovor s babičkou: Tajemství úspěchu a kondice i v 77 letech

Rozhovor s babičkou: Tajemství úspěchu a kondice i v 77 letech - Via Elite

Na schůzkách se často setkávám s lidmi, kterým je 50 let a více a mluví o tom, že v jejich věku už nic nemá smysl. Nestojí za to něco rozjíždět, začínat, do důchodu to nějak zvládnou a pak už je to jedno. Při takových chvílích se cítíte na nic. A pak se potkáte s mojí 77letou babičkou, která v 55 letech rozjela první podnikání, dnes je aktivní a po rozhovoru s ní jste plní energie a máte do všeho chuť! Inspirujte se mou skvělou babičkou Evou Urbanovou 🙂

Babi, můžeš prosím čtenářům přiblížit, co tě přimělo zaregistrovat se do LR?

Přesvědčila mě kvalita produktů, které jsem si na sobě vyzkoušela a zjistila, že fungují. Kromě vnučky začala dělat LR aktivně i má dcera. Tak se na mě holky domluvily a jelikož věděly, že umím počítat, zaregistrovaly mě, ať si produkty objednávám sama a aby mě to motivovalo oslovit další lidi. Každopádně pro mě je na prvním místě zdraví a ty peníze jsou až taková nadhodnota.

A jak jsi začala ostatní lidi oslovovat?

Lidé se mě pořád ptají, jak to dělám, že tak dobře vypadám. Tak jim přece musím říci pravdu a to, že piju aloe. Nebo je poslouchám. Když si postěžují, že je bolí klouby, řeknu jim, že piju aloe, že mě to pomohlo, a nabídnu jim pomocnou ruku. Jestli ji využijí, nebo to ani nezkusí a dál si budou stěžovat, to už je na nich. Já hlavně oslovuji úplně všechny, které potkám. Každý totiž potřebuje vylepšit zdraví nebo peněženku.

Jsi s produkty LR spokojená nadále? Které produkty konkrétně teď používáš?

Všechny. Jsem 100% uživatel 🙂 Kromě dětské a pánské kosmetiky používám vše. Denně čistím pleť Zeitgard kartáčkem, žehlím, užívám vnitřně. Opravdu vše. Dokonce mám doma i dekorativní kosmetiku!

Dnes je ti krásných 77 let, ale na svůj věk rozhodně nevypadáš. Jaký máš recept na své mládí? 🙂

Neustálý pracovní výkon. Člověk nesmí být v útlumu, je potřeba něco dělat, pro něco žít. Vidět něco za sebou. Jinak cvičím, chodím na masáže, na gelové nehty, používam LR produkty. Prostě nepoužívám věk jako výmluvu, proč bych měla dělat něco jinak než třeba lidé v 50 letech. Jezdím na dovolenou k moři, chodím na ryby, starám se o zahrádku, mám dvouletého pejska. Nedokážu si představit, že bych celý den seděla doma a koukala na televizi. Chodím brzy spát, neponocuju, nekouřím, nepiju alkohol.

S LR jsi začala před 5 lety a dodnes jsi aktivní coby junior manažerka. Jaké to je pustit se do práce v takovém věku?

Já jsem začala podnikat v 55 letech, takže LR nebylo nic nového, jen jiný obor. A ta firma stále funguje, takže nyní mám dvě podnikání.

Jakých úspěchů se ti v LR již podařilo dosáhnout?

Úspěch je pro mě to, že se daří v LR mé rodině a já jim tím můžu pomoci. Jezdíme díky tomu v kvalitních autech, takže jsem klidnější, a vždy ráda plním kvalifikaci na dvoudenní semináře. Jinak jsem na pozici junior manažerky a podařilo se mi najít do týmu známou, která dnes jezdí také firemním autem.

Co máš na své práci nejraději?

Potkávání lidí, semináře, kde je pozitivní nálada, všichni jsou plní elánu. To mi dobíjí baterky.

Máš ve svých aktivitách podporu rodiny?

Jelikož mě do toho rodina uvrtala, tak 100% 😀 Vždy mi říkají, že už bych měla zase někoho zaregistrovat 🙂

Co bys doporučila ostatním, kteří by rádi v životě ještě něco dokázali, ale výmluvou je pro ně právě věk?

Přijďte za námi na seminář a pochopíte to. LR je pro ně ideální, protože je zde kombinace toho, že si spraví zdraví díky produktům, vydělají si peníze, v důchodu můžou kdykoliv kamkoliv jít, potkat lidi, oslovit je. Tím, že jdou, tak i sportují a dělají dobře tělu. Jednoduše řečeno, nemají co ztratit, mohou jen získat.

Jaké máš ještě cíle?

Štve mě, že se lidé pořád vymlouvají. Chci dále pracovat a postupně stoupat v kariéře výše. Co bych si moc přála, tak být 21 %. Když se to podařilo poprvé dceři, tak jsem si doma otevřela víno a představovala si, jaké to bude, až toho dosáhnu já. To bych ze sebe měla opravdu skvělý pocit!