S natlučenou pusou ale přesto s úsměvem do roku 2020, který bude o Vás a bude opravdu jiný

S natlučenou pusou ale přesto s úsměvem do roku 2020, který bude o Vás a bude opravdu jiný - Via Elite

Starý rok je již minulostí a máme tu rok 2020. Čas neúprosně letí. Ještě jsme se ani pořádně nerozkoukali a už je tu polovina ledna. Vraťme se teď ale ještě na chvíli zpět. Můžeme se pustit do nových plánů a vizí a začít hned jejich realizací, tak jak to mnozí z Vás již udělali. Nebo se můžeme z toho uplynulého roku poučit a k dalším plánům a vizím přistoupit jinak. Tak, abychom snáze dosáhli jejich naplnění. Pojďme tedy ještě chvíli rekapitulovat. Chtěla bych Vás touto cestou vybídnout k zamyšlení nad tím, co Vám rok 2019 přinesl, co Vám měl ukázat, co jste se měli naučit a co zažít. Některé věci se asi nepovedly tak, jak byste si přáli, něco jste nestihli a něco bylo úplně jinak, než jste čekali. A i to k životu patří a nikdy asi nikdo z nás nezařídí, aby se vše dokonale podařilo. Ale můžeme ze svých neúspěchů čerpat informace, zkušenosti a nové myšlenky. Jen se nesmíme bát se jim postavit čelem. A abych jen obecně nepovídala, ale šla také s kůží na trh, ráda bych se s Vámi podělila o můj rok 2019 jak jsem ho prožívala s Via Elite. Protože v roce, který právě začal, můžete být i Vy součástí Via Elite a zažívat své vlastní úspěchy.

 

I CESTA JE CÍL – bilancování mým rokem 2019

Rok 2019 byl pro mě rokem plným životních změn a rozhodnutí, která často nebyla jednoduchá. Žádného z nich ale nelituji. Někdy to bylo velmi náročné a dokonce i já, vždy pozitivní a s úsměvem na tváři, jsem se dostala do apatie. Najednou jsem neměla chuť do práce ani dalších věcí. Trápila jsem se nad zraněním fenečky v mé chovatelské stanici, řešila rozchod s partnerem, kterého jsem si měla brát, stěhovala se do metropole. Nejsem typ člověka, který by si někdy stěžoval, problémy beru spíše jako výzvy. Proto pro mě není jednoduché psát tyto řádky. Uvědomuji si ale, že je to potřeba, protože mnoho z vás by si jinak mohlo pomyslet, jaké to mám v životě štěstí, že se mi neustále daří a zažívám samé úspěchy. Není to ale jen o úspěších. Naopak si myslím, že každý člověk, který zažívá úspěch, si musel projít něčím nelehkým. Často stál před velkým rozhodnutím a zažíval nějakou dobu, ať už kratší nebo delší, perné chvíle. V těchto situacích máme dojem, že se nám nic nedaří, že se k nám všichni otočili zády a my jsme na vše sami a nevíme, kudy kam. Chceme si vybrat tu správnou cestu, ale nevíme, která cesta je ta správná..

 

KDO TO KLEPE NA DVEŘE?

A najednou nám do života začnou přicházet noví lidé, nové situace. Ne proto, že by se najednou mělo začít vše dařit. Spíše naopak se občas děsíme jak to, že to ještě není vše. Ale vše má svůj smysl a věci se dějí proto, aby nám něco ukázaly. Dějí se proto, abychom se mohli zamyslet, a abychom si uvědomili, že na cestě, po které jdeme, nejsme dlouhodobě šťastní. Já jsem si v roce 2019 měla uvědomit a uvědomila, že mým posláním má být inspirace pro ty, co se chtějí přidat a žít šťastnější a spokojenější život. To je důvod, proč jsem založila Via Elite. Má práce mě vždy bavila. Když jsem před lety udělala rozhodnutí věnovat se LR naplno, můj život nabral mnohem větší smysl. Jenže koho by motivovalo pořád jen pracovat? Všichni chceme pracovat po nějakou dobu, ale pak si chceme užívat plodů naší práce. Stejně tak i já.  Najednou  jsem postrádala  ten vyšší smysl. Pracovat ano, dělat práci, která dává smysl, milujete ji a zároveň vás živí, to je krása. Jenže je potřeba se za tu práci odměnit. K tomu jsou potřeba zážitky, čas pro sebe, pro svou rodinu, na seberozvoj, cestování a mnohé další. Prostě život přináší tolik krás, které je škoda nepoznat a na světě je tolik nádhery, kterou je škoda nevidět!

I proto jsem přijala výzvu a již tento týden odjíždím skoro na měsíc do Las Palmas, hlavního města Gran Canaria, abych si vyzkoušela práci na dálku. Abych i ostatním ukázala, že jde pracovat z domu. Už jednou jsem to druhým ukázala. Vyzkoušela jsem si to díky mé mateřské se štěňátky a vlastně i minulý rok, kdy jsem byla doma téměř ¾ roku ne úplně dobrovolně. Nyní zde ale spojím to, že budu v novém prostředí, kde je déle světlo, více sluníčka, budu poznávat novou krajinu a kulturu, nové lidi, ale zároveň budu s vámi všemi naplno ve spojení, budu mít čas na utřídění si věcí a také posunutí Via Elite do nové dimenze!

 

CO NÁS ČEKÁ VE VIA ELITE TENTO ROK?

Via Elite byla vždy nejen o mě ale o vás všech, i když to tak z počátku nevypadalo. Proto se na společnou práci chci letos více soustředit. Doposud byl celý projekt hodně soustředěn na moji práci a na pomoc vám všem s produkty. Pomoc s produkty samozřejmě zůstává nedílnou součástí i do budoucna. Vážím si každého klienta, který třeba začne se zubní pastou. Mám mnoho zdrojů, kontaktů, skvělých lidí z oboru na spolupráci, zkrátka mnoho jmen a lidí, kteří si zaslouží víc. Proto si tento rok chci vybrat lidi, se kterými budu intenzivně v kontaktu, nasměruji je, ukážu jim možnosti, cesty a společně se budeme radovat z jejich úspěchu. Budete mezi nimi i VY?

Více než rok jsem pracovala na MANUÁLU ÚSPĚCHU – ZA 2 MĚSÍCE K ÚSPĚCHU, ze kterého mám obrovskou radost! Zde vás provázím krok po kroku, abyste už nemuseli dělat ty stejné chyby, jaké udělali mnozí před vámi. Díky tomu přeskočíte chybné kroky a vynecháte fázi „natlučená pusa“ 😊, která v MLM i v podnikání potká spoustu lidí. Chcete si společně sednout na tento manuál? Ozvěte se mi!

Čeká nás také zbrusu nový web – rychlejší, intuitivní, více pojatý jako MY a zaměřen na váš úspěch. Velmi se těším na sekci ,,SPOLUPRACUJEME“, kde můžete být i vy. I když pro vás třeba LR není priorita číslo jedna, ale nějakou dobu spolu již spolupracujeme, užíváte produkty a s radostí je doporučujete svému okolí.

To ale určitě není vše. Je s tím spojeno mnoho a mnoho dalšího, na vše jsem natěšená a postupně vás se vším budu seznamovat 😊

 

MOJE RADA A VÝZVA NA ZÁVĚR

I když už je polovina ledna, dovolte si zastavit, zamyslet se a opravdu zhodnoťte uplynulý rok. Pokud jste nezažívali nejšťastnější období ve vašem životě, nelitujte, buďte naopak vděčni. A to i přesto, že vám to v té chvíli přijde velmi obtížné. Možná to bylo právě proto, abyste si pak mohli vážit toho, co přijde nebo kdo přijde do vašeho života.

A výzva? Sepište si ty důležité momenty roku 2019 a pak si dejte čas a vytvořte si svou nástěnku vizí! O tom jak moc je důležitá, jsem už psala v článku Motivace zevnitř. Ano, taky se mi do ní vždy nechtělo, ale když jsem ji pak udělala, nestačila jsem se divit, jaké obrátky můj život začal nabírat. Podělte se o ni se mnou a můžeme se vzájemně inspirovat v dalších krocích. Jsem tu pro vás a moc ráda s vámi budu o vašich cílech, snech a plánech mluvit a nejen to. Ráda vám je pomohu naplnit.

Přeji vám mnoho krásných zážitků v roce 2020 v osobní i pracovní rovině!