Valentýna Lohniská - Via Elite

Valentýna Lohniská

Mé první setkání s LR proběhlo díky tehdejší práci, jelikož jsem byla přijata do wellness, které vedla Pavla. V té době jsem ještě pracovala pro Mary Kay. Pavla mi neustále nabízela, abych se šla podívat na semináře, říkala, že produkty jsou výborné a jak je LR super. Já se pro sebe jen ušklebovala, moc jsem tomu nevěřila.

Ačkoliv jsem se dlouho bránila, nakonec jsem poznala klientky, které už něco vyzkoušely, jsou opravdu spokojené, produkty si chválí a chtějí je opakovaně. Tehdy jsem se odhodlala, sem tam něco doporučila, vyzkoušela na sobě a tím se i zaregistrovala. Nějakou dobu na to přišla možnost jet se podívat do Ostravy, jak to vypadá, když si někdo přebírá VW Polo. Oficiálně si odpočinout od práce, proč ne?

A tam se to vše zlomilo. Ale nikoliv kvůli předávání Pola, protože toho jsem se kvůli zánětu močového měchýře téměř nezúčastnila. Pavla zavelela a jelo se na centrálu, kde jsem si koupila tekuté
Colostrum a skoro celé ho vypila. Najednou jsem uvěřila všem těm neskutečným příběhům o zázraku jménem Colostrum. Opravdu během chvilky pomohlo, moje mamka přes telefon nechápala, že během půl hodiny se místo breku směju. A světe, div se, já celá nadšená jsem svůj příběh začala také šířit. Ve svém okolí, klientkám a pak už i na seminářích. Něco tak úžasného přece musí vědět všichni! Splnila jsem si rychlý start a jela na školení v Tatrách. Motivovali nás na skvělého školitele, ale upřímně, mě namotivoval krásný hotel, kam se mělo jet a kam jsem mohla vzít i Michala, dnes už mého manžela. Jenže bylo potřeba vysvětlit LR marketing i jemu, abych měla jeho podporu. O to se postarala Pavla společně s jejím sponzorem Martinem. Chtěl mi tolik pomoci, že ačkoliv je zatvrzelý „ajťák” a jeho heslo do té doby znělo „čtyři zdi jsou nejlepší lidé v mém okolí”, začal mi pomáhat s doporučením a sám občas dělal prezentace. Vím, co to pro něho znamenalo, a proto si toho moc vážím. Ve zbytku rodiny podpora zpočátku chyběla jak v užívání produktů, tak obchodně. Prý až dovezu auto, že teprve uvěří.

Cestou na seminář do Tater nás zastavila policie s tím, že máme propadlou technickou. Auto bylo v hrozném stavu a oprava by stála více než byla hodnota vozu. Takže potřebujeme nové auto a už máme 1. měsíc splněný na Polo. Ano, kvalifikaci jsme si po školení s radostí doplnili, auto slavnostně převzali a tím i ukázali nejen sobě a rodině, že LR funguje.

Dnes už máme malého prcka, který miluje tekuté Colostrum stejně jako jeho maminka. Produkty užívá celá naše rodina, nedáme na ně dopustit. V těhotenství jsem používala Colostrum, VitaAktiv, mám spoustu mléka, výborně funguje i na záněty prsu, můžu všem maminkám doporučit. Díky LR jsem celé naší rodině zkvalitnila život, co se týče zdraví, a také poznala spoustu skvělých lidí, kteří jsou sice z jiných struktur, ale vídáme se pravidelně a jsme velmi blízcí přátelé. Pavla měla prostě pravdu – LR je super!

20 října, 2017