Vita Active: Doplňte si vitamíny výborným koktejlem

Vita Active: Doplňte si vitamíny výborným koktejlem - Via Elite

Léto. Na zahrádce konečně dozrávají voňavá rajčata, slupnete pár slaďoučkých jahod nebo si vyjdete do lesa na borůvky. Babička přiveze švestky a meruňky ze zahrádky, až jsme jich přecpaní a další rok je nechceme ani vidět. Konečně trochu pořádných čerstvých vitamínů, po kterých tělo v zimě tolik teskní. Taková idylka, že? Nebo ne?

Supermarkety, anebo vlastní úroda

Pro kolik z nás je tohle skutečně realita? Zahrádka obsazená záhony. Příbuzní s ovocnými sady. Čas na péči a sběr plodů. Ve skutečnosti se většina z nás dostane v létě k domácí zelenině a ovoci málokdy. A to nemluvím o zimě, kdy je to ještě mnohem horší. Nakonec stejně jíme a vaříme to, co mají v nejbližším obchodě. Navíc ne vždycky máme na krásnou zeleninu a ovoce štěstí. 

Vitamínová záchrana

Chuť nenahradí nic. Ale dávku tolik potřebných vitamínů si můžeme doplnit i jinak. Extraktem z 21 druhů ovoce a zeleniny bez přidaného cukru a konzervantů. Nadopujte se přírodním zdravím s Vita Activem od LR. Není to jen doplněk stravy, ale skutečná a velmi kvalitní zelenina a ovoce, plná tolik potřebných živin. A navíc v tekutém stavu.

Jablka, hroznové víno, švestky, rybíz, šípek, ostružiny, jahody, rajčata nebo například karotka. To je jen malý výčet plodů obsažených ve Vita Active. Má v sobě jen výtažky z rostlin, které rostou v našem podnebném pásmu, a tělo je tak umí zcela strávit. Díky tomu přirozenou cestou dodávají vitamíny, minerály, stopové prvky a další látky, které jsou nezbytné pro to, aby organismus bez chybičky fungoval.

Skoro celá abeceda

Kdybych měla popsat, z čeho všeho se Vita Active skládá a k čemu všemu slouží, vystačilo by to možná na celou knihu. Chcete alespoň příklad? Samozřejmě je tu velká nálož vitamínů A, komplex B, C, dokonce dvojitá dávka doporučeného denního limitu vitamínu D, kyselina listová, draslík, železa, vápník a hromada dalšího.

Na Vita Active je skvělé i to, že je to vlastně hustá šťáva s výbornou chutí. Obsahuje přirozené cukry, díky kterým nejsou potřeba ani žádné konzervanty.

TIP: S konzumací Vita Active navíc můžete kouzlit. Každý den jiná podoba. Pijte ho samotný, řeďte ho vodou jako sirup, nalijte ho do jogurtu nebo třeba na müsli. Já už Vita Active neodměřuji jako doplněk stravy. Používám ho běžně místo sirupu a vím, že svému tělu dávám jen to nejlepší.

Je pro všechny

Vita Active mohou užívat všichni, od malých dětí až po seniory. Právě před školní sezónou nebo během podzimu a zimy vám prokáže velkou službu.

Nechtějí vaši školáci žádné ovoce a jsou často nemocní? Chcete vy sami posílit imunitu? Nemůžete jíst některé druhy ovoce a zeleniny? Pak neváhejte ani chvíli. 

TIP: Pozor! Šťáva nabíjí energii. Dětem ji proto nedávejte těsně před spaním.

Chcete zjistit, jak chutná pořádná dávka vitamínů? Ozvěte se mi a já vám Vita Active dodám.