Výhodné prázdninové balíčky: Tohle vám v létě nesmí chybět

Výhodné prázdninové balíčky: Tohle vám v létě nesmí chybět - Via Elite

Nachystat si kosmetiku na cesty může být někdy oříšek. Hlavně nezapomenout opalovací krémy. A šampon se zubní pastou přihodit až ráno na poslední chvíli. A jéje, antiperspirant jste nechali doma! Nekomplikujte si zbytečně život. Pořiďte si prázdninové balíčky, kde máte všechno potřebné pohromadě. Navíc za výhodnou cenu, která se jen tak opakovat nebude.

Vyrážíte k moři a na pláž? Pak určitě oceníte PRÁZDNINOVÝ BALÍČEK PRO BEZPEČNÉ OPALOVÁNÍ za neskutečných 851 Kč.

Najdete v něm:

  • Aloe vera opalovací prostředek Sami si vyberete variantu, která vám nejvíc vyhovuje. V nabídce máme Opalovací mléko SPF 30, Opalovací sprej Active SPF 30, Anti-aging opalovací krém SPF 20 nebo Opalovací krémový gel SPF 20. S volbou vám pomůže náš průvodce solární kosmetikou.
  • Aloe vera Krémový gel po opalování – Nezbytný pomocník v péči o sluncem namáhanou pokožku.
  • Aloe Vera Sprej první pomoci – Zachrání vás nejen při spálení od sluníčka. Uklidňuje, chladí a pomáhá hojit i poranění, poštípání od hmyzu nebo různé alergie a ekzémy.
  • A navíc jako dárek frisbee zdarma.

 

Na kterémkoliv místě se vám pak bude hodit PRÁZDNINOVÝ BALÍČEK PRO PÉČI DOMA I NA CESTÁCH za skvělých 614 Kč.

Najdete v něm:

  • Aloe Vera Extra svěží zubní pasta – Bez fluoridů, zato s 43 % aloe vera gelu a bio výtažkem z echinacei.
  • Aloe Vera Vlasový a tělový šampon – Zbavte se zbytečných lahviček v kufru i ve sprše. Stačí jeden super produkt na celé tělo! Aloe vera a výtažek z bambusu vám zajistí dokonale hebké a čisté vlasy i pokožku.
  • Aloe Vera Ochranný deo roll-on – Je mimořádně šetrný i k čerstvě oholené pokožce. Ochrání vás před zápachem a skvrnami na oblečení, ať už půjdete na výletě do kopce, nebo budete tančit při západu slunce na písečné pláži.
  • Aloe Vera Hydratační gelový koncentrát – Dokonale zvláční vysušenou pokožku obličeje i celého těla. Navíc je výborný na štípance, popáleniny a další drobné letní neduhy. Dámy ho milují i jako pleťovou masku, protože na kůži vytvoří jemnou vrstvu. Nemaže se na celé tělo, jen na místo, které to potřebuje.

 

Tak neváhejte a ozvěte se mi. Dovolená nepočká, proto vám balíčky dokážu doručit dřív, než řeknete švec. Navíc si balíčky můžete koupit v neomezeném množství. Tak hurá do toho!

Výhodné prázdninové balíčky: Tohle vám v létě nesmí chybět - Via Elite