Woman Phyto: Přírodní pomoc při menopauze

Woman Phyto: Přírodní pomoc při menopauze - Via Elite

Menopauza mívá spoustu podob a projevů. A žádný z nich není příjemný. Jak si tedy ulevit? Přírodní doplněk stravy Woman Phyto si dneska řada žen už zralý věk ani nedokáže představit.

Začněme ale od začátku

Jedním z projevů klimakteria je ztráta menstruace. Ačkoliv můžete skákat radostí, že je toto celoživotní omezení konečně pryč, pravdou je, že menstruace je pro ženské tělo velmi důležitá. Pomáhá ho totiž čistit. Jenže během hormonálního procesu v přechodu žádné nečistoty z těla neodejdou, protože skutečná menstruace nedorazí. Kvůli tomu se v pohlavních orgánech hromadí víc a víc tělesného odpadu. A ten může mít nakonec fatální následky.

Umělé hormony nefungují

Už před 15 lety klinické studie odhalily, že uměle vyrobené hormony s sebou nesou velká zdravotní rizika. V těle najednou přebývá substituční estrogen, který v takovém množství není pro tělo úplně dobrý. 

Co s tím?

Musí tedy každá žena procházející menopauzou dobrovolně trpět, aby si zdravotní stav ještě nezhoršila? Odpověď je, že naštěstí nemusí. Mnohem šetrnější pomoc nám nabízí příroda a produkt Woman Phyto.

Ten obsahuje přírodní látky isoflavonoidy, které jsou ženským hormonům velmi podobné. Najdete je například i v sóje či ploštičníku, ale nejvíc jich je právě v červeném jeteli, který je základní ingrediencí Woman Phyto. Isoflavonoidy pomáhají vyrovnávat hladinu hormonů bez nežádoucích vedlejších účinků, jako je tomu u umělých hormonů.

Dávkování

Denní dávka Woman Phyto obsahuje hned 50 mg izoflavonů, extrahovaných z nejkvalitnějšího červeného jetele z alpských hor a doplněných o pořádnou porci vápníku (50 % doporučené denní dávky) a vitamínu D3 (100 % doporučené denní dávky) na podporu kostí.

Woman Phyto doporučuji užívat 3x denně po jedné tabletce. Pokud už vaše problémy nabraly na intenzitě nebo při tomto dávkování nepřichází požadovaná úleva, lze dávku zdvojnásobit (2 tablety 3x denně).

TIP: Nenechte to dojít až do fáze „hašení požáru”. Radši mu předejděte a postarejte se o své zdraví s předstihem. Naši odborníci doporučují začít užívat Woman Phyto ještě před nástupem menopauzy. A mé klientky jen potvrzují, že se obtíže při pravidelném dávkování vlastně vůbec neobjevily.

Zajímá vás víc o tom, jak si zachovat zdraví a zmírnit následky menopauzy? Pak doporučuji článek, který vám nabídne další tipy.