Zajímavá finanční příležitost: Beauty Elixir + Garantovaný příjem

Zajímavá finanční příležitost: Beauty Elixir + Garantovaný příjem - Via Elite

V LR se zrodila nová éra. Nedávno na trh přišel opravdu jedinečný produkt, který nemá obdoby – Beauty Elixir 5in1. Není pochyb o tom, že ho každá žena prostě potřebuje. A co víc? Předcházela mu další revoluce v MLM – Garantovaný příjem! A co vznikne, když se tyto dva unikáty spojí? Velmi zajímavá finanční příležitost pro mé LR partnery.

Co obnáší?

Mám tu dva tipy, jak náš přelomový produkt i příjem zúročit. Buď můžete využít jeden z nich, anebo oba dohromady:

  • Najděte 30 žen, které budou pravidelně odebírat náš skvělý Beauty Elixir. Není potřeba 30 žen každý měsíc, ale 30 uživatelek elixíru celkem. LR vám za to každý měsíc pošle na účet 7 000 Kč.
  • Najděte 3 lidi, které zaujme možnost přivýdělku 7 000 Kč, a máte jistých 28 000 Kč každý měsíc + luxusní Mercedes k tomu.

 

TIP: Beauty Elixir můžete nabízet do salonů krásy, dámských fitness center a podobně. Co je výhodou? Že vám příjem z odběrů zůstává, i když třeba v budoucnu nebudete vyvíjet žádnou aktivitu.

Co je Beauty Elixir?

Revoluční produkt Beauty Elixir 5in1 vstoupil na český trh v polovině ledna 2019. V jedné denní dávce dodá všechny potřebné látky pro 5 podob vaší krásy – mladistvý vzhled, bezvadnou pleť, pevné tělo, vitální vlasy a silné nehty. Balení obsahuje 30 ampulek (užívá se 1 ampulka na den). Seznamte se blíž.

Co je Garantovaný příjem?

Fast Track Bonus od LR je program, který může být zajímavý hlavně pro začínající podnikatele. Nevyžaduje žádný čas navíc a odměnou je jistý příjem. Víte totiž přesně, co máte udělat. A za rok si můžete přijít až na 336 000 Kč! Přečtěte si podrobnosti.

A co udělat teď?

První krok je ten, že se mi ozvete. Já vám osobně, telefonicky nebo e-mailem vysvětlím blíže podmínky a všechno, co k této výzvě potřebujete. A vy se pak s úsměvem můžete pustit do práce.