Záněty močového měchýře? Zbavte se jich jednou pro vždy

Záněty močového měchýře? Zbavte se jich jednou pro vždy - Via Elite

Příšerná řezavá bolest a neustálé nutkání na záchod. Nevím, co z toho bylo horší. Naštěstí je to už spoustu let, co jsem naposledy brala antibiotika a řešila opakované záněty močové trubice. Přesto si dodnes pamatuji ten pocit bezvýchodnosti a neustálou únavu. Naštěstí jsem nakonec objevila skvělé řešení, které teď mohu doporučit i vám.

Můj příběh

Opakované záněty močového měchýře mě strašily celé dětství. Začalo to někdy v 5. třídě na základní škole a vyvrcholilo v 17 letech. Tehdy jsem téměř rok brala antibiotika. Vždy tři týdny léčba, pak dva týdny klid a znovu přišel zánět. Z aktivní sportovkyně se stala unavená dívka bez chuti do života. Přestože jsem poslouchala všechny rady lékařů, cpala se brusinkami po kilech, nemohla jsem se nemoci zbavit. Lékař mi vždy řekl, že zánět asi způsobila jiná bakterie, a nasadil mi jiný typ léků.

Po roce zkoušení léčby jsem se rozhodla hledat řešení jinde. Poprvé jsem se také setkala s doplňky stravy. Zkusila jsem je a ono to vyšlo. Posledních šest let, kdy užívám doplňky od LR, jsem naprosto bez obtíží. A natrvalo jsem se rozloučila i s antibiotiky.

Jak na to

Pokud máte akutní zánět močového měchýře:

  • Nejdříve musíte extrémně zvýšit příjem tekutin. Skvělý je čaj Cistus Incanus, který působí jako velmi silné antivirotikum, a soubor vitamínů VitaAktiv, obsahující vysokou koncentraci borůvek, které působí stejně jako brusinky. Ten stačí místo sirupu ředit vodou. Ideálně k tomu přidejte ještě kapsle Cistus Incanus. 
  • Ve velkých dávkách také nasaďte tekutou imunitu Colostrum, která působí na celou řadu zánětů v těle.
  • Léčbu doplňte o přírodní antibiotikum z aloe vera. Sprej první pomoci můžete nastříkat přímo na intimní partie, první vteřiny pálí, ale skutečně zabírá. Při návštěvě toalety používejte šetrné a léčivé Aloe vera ubrousky.

 

Když se chcete zánětů zbavit napořád:

  • Nejdříve je potřeba si uvědomit, jak záněty močového měchýře vznikají. Nemocí trpí častěji ženy, kvůli kratší močové trubici. Výjimkou nejsou ale ani muži. Záněty někdy způsobuje bakterie Escherichia coli, velmi rizikové jsou také vaginální mykózy. Pro prevenci zánětů je proto důležité nejdříve vyrovnat překyselení organismu a posílit imunitu. Na to nejlépe pomáhá Aloe vera drinking gel a přípravek ProBalance, který tělu dodává potřebné minerály a odkyseluje ho.
  • Alespoň na měsíc nasaďte kúru Colostra.
  • Pokud berete anebo jste v minulosti brali antibiotika, alespoň měsíc jezte každý den probiotika Pro 12 na spravení zažívání.

Co je zbytečné

Intimní gely – Pro šetrnou intimní hygienu se hodí přípravky, které neobsahují mýdlo, protože to narušuje přirozené pH. Běžně dostupné intimní gely ho ale v sobě mají. Proto nepomáhají ani proti výtokům, ani proti pálení. Zkuste raději Aloe vera mycí emulzi. Má zklidňující a hojící účinky a můžete ji bez problémů použít i na zbytek těla.

Urologické čaje – Jedna z prvních věcí, které si v obchodě nebo lékárně při počínajících obtížích koupíme, je urologický čaj. Málokdo z nás přitom ví, že tento čaj neléčí zánět močových cest, ale ledvinové kameny. Je sice nutné více pít, abychom dostali bakterie z těla ven a ulevili si při bolestivém močení. Vhodnější je ale čaj Cistus Incanus nebo VitaAktiv.

Brusinky – Každý z nás už slyšel o blahodárných účincích brusinek. Určitě je to pravda, ale záleží na formě. Já jich snědla obrovské množství a zlepšení jsem necítila. Hlavně jsem zjistila, že po tolika letech musím změnit mnohem více věcí a neřešit problém, až když nastane, ale jít po příčinách. A řešení jsem našla.

TIP: Kdykoliv teď cítím, že se blíží zánět, vezmu si dvě kapsle Colostra, zapiji je VitaAktivem a do 10 minut jsem v pořádku. A díky absenci zánětů močového měchýře mám rozhodně šťastnější život.

Trápí vás podobné problémy? Máte i vy zkušenosti s opakovanými záněty? Ozvěte se mi a já vám poradím s kúrou vhodnou přesně pro vás.