Zemřel zakladel LR v ČR a SR Ing. Aleš Buksa

Zemřel zakladel LR v ČR a SR Ing. Aleš Buksa - Via Elite

,,Lidi, neberte se vážně!“ říkával velikán Ing. Aleš Buksa, zakladatel LR Healh&Beauty pro ČR a SR, který nás 4.6. 2020 opustil v nedožitých 75 letech.

Kdo ho měl možnost poznat, ví, že to byl člověk, který toho mnoho dokázal a přitom byl velmi pokorný. Začínal od nuly a díky své velké vizi, touze, vytvrvalosti a ČINU vybudoval obrovské impérium. Ikdyž jste jeho seminář slyšeli již po několikáté, vždy jste se jak zasmáli, tak měli možnost se zamyslet nad jeho hlubokými myšlenkami při všedních věcech, o kterých rád povídal.

Já, zakladatelka Via Elite, Pavla Sazamová, jsem měla hned několik možností potkat pana Buksu osobně. Říkával mi Pavlínko 🙂 Ty největší akce, kde jsem pana Buksu potkala a byla mu ,,nejblíže“:

  • Na akademii v Německu, kdy jsme v roce 2014 startovali sérii školení, která trvá dodnes. Tam jsem měla možnost si s ním opravdu popovídat.
  • Předával mi ocenění Organizačního manažera, což pro mě byla obrovská pocta!
  • Byla jsem pozvána na jeho poslední milionářskou párty, kterou pořádal každý rok pro úspěšné LR partnery u sebe v sídle v Malenovicích.
  • Lídrovské školení s Michalem Mackem, kde byl pan Buksa jako host.

Kdo byste si chtěli počíst o jeho životě, příběhu, názorech, tak přikládám detailní rozhovor z Forbes.

A zde fotečky z několika významných okamžiků s panem Buksou:

Zemřel zakladel LR v ČR a SR Ing. Aleš Buksa - Via EliteZemřel zakladel LR v ČR a SR Ing. Aleš Buksa - Via Elite Zemřel zakladel LR v ČR a SR Ing. Aleš Buksa - Via Elite Zemřel zakladel LR v ČR a SR Ing. Aleš Buksa - Via Elite Zemřel zakladel LR v ČR a SR Ing. Aleš Buksa - Via Elite Zemřel zakladel LR v ČR a SR Ing. Aleš Buksa - Via EliteZemřel zakladel LR v ČR a SR Ing. Aleš Buksa - Via Elite Zemřel zakladel LR v ČR a SR Ing. Aleš Buksa - Via EliteZemřel zakladel LR v ČR a SR Ing. Aleš Buksa - Via Elite Zemřel zakladel LR v ČR a SR Ing. Aleš Buksa - Via Elite Zemřel zakladel LR v ČR a SR Ing. Aleš Buksa - Via Elite